Wpis z mikrobloga

@karol1213: Ja tego nie potrafię zrozumieć jak jest przyjemność z leżenia na plaży jak jakieś lwy morskie w koloni. Mnie to nad morzem cieszy przechadzka po dzikiej plaży, a nie prażenie się z słońcu. Jeszcze Ci goście co chodzą w tę i we w tę drąc się "Naleśniki z jagodami".
  • Odpowiedz
@karol1213: najlepiej po prostu rozłożyć się ze swoim ręcznikiem wewnątrz i wyjebka. Sam bym tak zrobił, ale jechać nad polskie morze i jeszcze płacić jak za wakacje na karaibach to trzeba być niespełna rozumu
  • Odpowiedz
@karol1213: a na wakacjach olinkluziw polaka poznasz po tym że o 6 rano rozkłada ręczniki dla całęj rodzina na leżakach przy basenie lub na plaży, na szczęście są hotele w których obsługa zbiera wszystkie ręczniki przed otwarciem basenu i nie pozwala na taką praktykę :)
  • Odpowiedz
@Kai w tym tygodniu byłem nad Bałtykiem. Pierwszy dzień myślę sobie: "na #!$%@? mnie ten parawan, nie będę jak polak klatkowy". Na drugi dzień grzecznie z parawanikiem na plaży, bo wiatr jest nie do wytrzymania. Tylko, że my na dwie osoby zajęliśmy max 4 metry kwadratowe ;)
  • Odpowiedz