Wpis z mikrobloga

Tyle się mówi, że dzisiejsze dzieciaki tylko siedzą przed komputerami, a boiska przed blokami świecą pustkami. Sama jeszcze niedawno tak twierdziłam, ale Wrocław zweryfikował mi to przeświadczenie - mam za oknem eleganckie boisko i dzieciaki grają na nim od popołudnia do późnego wieczora, że aż trzeba im je oświetlać jupiterami; nawet czasem kręci się tam trener, udziela wskazówek, dopinguje :) Fajnie, fajnie, niech nam rośnie nowa kadra narodowa, przynajmniej będą odprowadzać wysokie podatki na poczet mojej pożal się Boże emerytury :P #przemyslenia #dziecinstwocontent
  • 11
  • Odpowiedz
@austra: dostałem dobrą nowinę - otóż w mojej wiosce jest drużyna piłki nożnej dziewczyn i dziś juniorki rozwaliły na zawodach Podlaskie 7:0 a starsze dziewczyny pokonały inną drużynę 17:0
  • Odpowiedz
@austra: @madry_i_mieciutki: @Svetlan: moje tereny to uberzadupie bez perspektyw i piłka nożna juniorów a raczej juniorek to jedyna rzecz w której mogą się wyżyć te dzieciaki i która się w moich stronach się udaje. Jestem pewny że jak dorosną to albo będą grać w Bundeslidze albo żeńskiej wersji Premier League jeśli taka istnieje bo po pierwsze mają predyspozycje i wymiatają a po drugie polska liga to
  • Odpowiedz