Wpis z mikrobloga

Chyba pójdzie na start traper. Na incursion fajnie się nim grało, ten nowy blade trap wygląda fajnie, nie skasowali mu ignite i shock immu. A innego pomysłu nie ma. Myślałem wcześniej nad Ice Crashem/Tectonic Slamem, ale jak skasowali seismic cry to chyba nie jest już aż tak dobry starter
Ale te zmiany IMO to tragedia xD wszystko kosztuje więcej many, jak się nie wyda kupy hajsu na -mana cost to gra będzie bardzo uciążliwa
#pathofexile
  • 12
  • Odpowiedz
@marv0oo: a jakiego trapa bedziesz robil? tez nad tym myslalem albo totemy, bo tymi buildami jeszcze nie gralem, i w sumie sam nie wiem na co sie zdecydowac ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@DrJudym: O ile slavedriver to na pewno będą potężnie drogie, tak myślisz, że tinkerskin będzie aż tak drogi? To raczej nigdy nie był jakiś turbo boost do trapów z tego co kojarzę
A co do ice trapów - myślałem o nich. Jak ostatnio grałem trapami to ogniste i lightning przerabiałem, to teraz by wypadało cold i physical xd
@Maldibon: też niby o tym myślałem, ale totemy mnie odstraszają w każdej
  • Odpowiedz
@marv0oo: w ultimatum 6L Tinkerskin kosztował ok 8ex w drugim tygodniu, jak ludzie będą grali buildem od Tripolar Bear (ice trap) to pewnie będzie kosztował z 15ex, bo nie ma lepszego chesta pod ten build. Salvedriver kupiłem za 2ex w pierwszym tygodniu, ciekawe po ile będą teraz chodzić, bo ludzie obstawiają, że i po 50ex.
  • Odpowiedz
@marv0oo: ja tak samo, ale może tym razem się uda. Tak w ogóle to Nugiyen dziś na strimie robił builda pod tego blade trapa, nie powiem wygląda to obiecująco, ale Vulconus dagger to niestety must have jeśli chodzi o end game. No ale nie koniecznie potrzeba wtedy Slavedriverów, zwykłe rare z jakimś flat dmg wystarczą. No i zawsze można zrobić respec małym kosztem z ice trap na blade trap.
  • Odpowiedz