Wpis z mikrobloga

Nie przesadzaj z tym najwybitniejszym tenisistą ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Protamina: Nie przesadzam. W tenisie hierarchia 10 dni temu została ustalona:
1. Novak Djoković, GOAT tenisa
2. Rafael Nadal, drugi najlepszy zawodnik wszechczasów
a dalej reszta
  • Odpowiedz
@orle: Federer w swoim prime to tenisowa poezja. Djoko, jak mu coś nie wychodzi, jest burakiem ponad miarę. Dlatego nie może być tenisista wszechczasow.
  • Odpowiedz
Federer w swoim prime to tenisowa poezja. Djoko, jak mu coś nie wychodzi, jest burakiem ponad miarę. Dlatego nie może być tenisista wszechczasow.


@Protamina: Chyba za dużo reklam Rolexa się naoglądałeś. To właśnie Federer jest bucem i arogantem idealizowanym przez media. Bucem, który nigdy nie potrafi przegrywać.
Djoković ma wybuchowy charakter, ale to nie umniejsza jego statusu najwybitniejszego tenisisty wszechczasów.
Serb to jest autentyczna klasa: potrafi doceniać imponujące zagrania rywala, potrafi
  • Odpowiedz
Gosciu trolluje, szkoda nawet to prostować i go karmić, ostatni akapit skwituję tym punktem, wrzuc mi jakis symetrycznie odwrotny punkt ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

Ładniej grający niestety przegrał tą wymianę


@Dzibson90: Widzę, że próbujesz w parszywy sposób mnie dyskredytować próbując przylepić mi łatkę trolla. Jaka żenada.

Jeśli lubisz się licytować na tanie popisy pod publiczkę w nieistotnych momentach meczu, to masz poniżej
  • Odpowiedz
@orle: Ziomek, tutaj nawet nie było winnera, dzięki temu ze Szanghaj ma szybki hard nie było jeszcze 120 odbić w tym punkcie.
Nieistotny punkt meczu - meczowa w półfinale szlema ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ale nie o tym
Nie mam ochoty na pisanie i czytanie elaboratów na 10000 znaków. Krótko:
Pisałem już
  • Odpowiedz
@Dzibson90:

Ziomek, tutaj nawet nie było winnera, dzięki temu ze Szanghaj ma szybki hard nie było jeszcze 120 odbić w tym punkcie.


A jakie to ma znaczenie czy był winner czy nie było? Ten hotdog Djokovicia wraz ze spektakularnym kończącym dropszotem jest o wiele bardziej imponujący niż tamto zagranie Federera.

Nieistotny punkt meczu - meczowa w półfinale szlema ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@orle: Dobra do brzegu, grasz w tenisa? Jakie przewagi ma 2HBH. Chętnie się dowiem. Ja wyróżniłbym tylko jedną przewage na poziomie mistrzowskim. Ale chętnie posłucham znawcy i się dowiem nowych rzeczy. Cała reszta wpisu to gimnazjalna napinka i jakieś wycieczki, szkoda czasu.
  • Odpowiedz
@orle: Ten return szczęśliwy, wiadomo djokovic ma chyba najlepszy return w tourze ale to i tak wyjdzie mu na jedynce raz na 100 razy. Coś na zasadzie wejdzie to próbujemy dalej nie wejdzie kończymy. Normalnie tak nie returnuje. Federer takie punkty miał nawet na tegorocznym Wimbledonie
Łap kolejny EPIC POINT
( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡
  • Odpowiedz
@Dzibson90:

Dobra do brzegu, grasz w tenisa? Jakie przewagi ma 2HBH. Chętnie się dowiem. Ja wyróżniłbym tylko jedną przewage na poziomie mistrzowskim.


M. in. jest ładniejszy pod względem estetyki, jest bardziej naturalnym ruchem, jest mniej podatny na błędy.

Cała reszta wpisu to gimnazjalna napinka i jakieś wycieczki, szkoda czasu.


Cała reszta mojego wpisu to ciąg argumentów, na które nie potrafisz znaleźć odpowiedzi, bo skala miazgi dokonanej przez Novaka na Federerze jest
  • Odpowiedz
@orle: Dobra już cie nie karmie, ostatni wpis bo nie mam argumentów ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Jakby w tenisie liczyła się estetyka to graliby w garniturach. Kwestia błędów i kontroli to timing(talent) i trening. Kiedys rozmawiałem z trenerem i plaga 2BH ostatnich kilkunastu lat wygląda tak: 2BH na niezłym poziomie szybciej wytrenujesz
  • Odpowiedz