Wpis z mikrobloga

A ja mam powazne pytania, bez smieszkowania. Czy rafal chociaz raz opowiedzial jak to jest byc ladowanym w pupe? Nie mowa tu o zyciu, tylko o straponie. Podobalo mu sie? Czy zwiekszal rozmiar dildo? Krwawil?
Wojtek Gola pytal...

Pozdrawiam.
#rafatus #patostreamy
  • 27
  • Odpowiedz
@WesolyJas: Mordo, ale jak masz takie fantazje, czy tam pragnienia, myślisz o tego typu sprawach, to weź może przełam się, i spróbuj sam, wtedy będziesz miał pewność jak to jest.
Skoro Cię to tak fascynuje, to coś musi być na rzeczy.
  • Odpowiedz
@WesolyJas: Ty no mnie nie interesuje to, czy ktoś sobie coś wsadza w odbyt i czy sprawia mu to przyjemność.
Nie wiem, weź może dorośnij, dojrzej czy coś, może wtedy zrozumiesz, że rozmawianie o seksie i preferencjach seksualnych z losowymi osobami z internetu nie sprawia przyjemności i nie ma żadnego celu, jedynie uprawianie seksu jest satysfakcjonujące.
Z fartem
  • Odpowiedz
@Hissis: > bym spróbował, co w tym złego?
Nie oceniam rafala, nie oceniam ciebie. Lubicie jak wam sie cos laduje w tylek, wasza sprawa. Hissis, mordo, nie denerwuj sie. Rafal tu czuwa, moze sie dogadacie?
  • Odpowiedz
@Hissis: @WesolyJas: zgadzam się z wami że ładowanie strapona w dupsko nie jest niczym złym, te że rafał ma takie a nie inne preferencje to jego sprawa, tylko tak jak np. ja, osobiście bym się czegoś takiego brzydził, czułbym się potem jak cwel, dlatego z takiej czystej ludzkiej ciekawości ciekaw jestem jakie to uczucie. co w tym jest takiego fajnego że rafatusowi się to podobało, o czym przecież sam mówił
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: no ale jednak jak sam napisałeś, jakaś tam nutka ciekawości jak to jest posiadać jakiś przedmiot w odbycie istnieje,

ciekaw jestem jakie to uczucie.

więc coś najwidoczniej jest na rzeczy, ja tam nie oceniam, nie wnikam, Twoje życie, Twoja sprawa.
Baw się dobrze, i bądź szczęśliwy.
Z fartem, elo.
  • Odpowiedz
@JicchakPerec: No spoko mordo, luz, po prostu nie jestem w stanie zrozumieć tego, dlaczego ktoś skupia swoje myśli wokół takich spraw jak właśnie świecenie obsraną dupą do kamery po zesraniu się w majtki, czy tam wsadzanie sobie przez innego człowieka czegoś do odbytu, ale okej, po prostu Ty tak spędzasz wolny czas, luz, nie mam z tym problemu. Trzymaj się.
Z fartem.
  • Odpowiedz