Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 734
#uam #afera #studia
Tak się nakręciliście tutaj w nienawiści do ukrów, że zapomnieliście kto jest winny tej patologicznej sytuacji.
To prawo pozwala im na takie praktyki, więc je wykorzystują. Proste. Tak samo proste jak wysyłanie kindergeldu dzieciom w Polsce na przykład.
Ale to już nieistotne, bo to niemiecki socjal, Niemców #!$%@?ć, nie Seba? Xd

Jak chcecie taką patologię ukrócić to protestujecie, zamiast wyzywać się tu na osobach, które są winne jedynie korzystania z prawa. Nikt na złość tych miejsc nie zajmuje. xD
  • 47
  • Odpowiedz
@zordziu: No właśnie o to chodzi. Ciekawe kto by tak chciał, że np. idzie sobie do urzędu coś załatwić, a urzędnik, że w sumie to powinien go obsłużyć, ale dziś już tu dużo Polaków przyszło, więc niech wyp*erdala xd
  • Odpowiedz
brzmisz jak niemiecki albo brytyjski Seba, tylko 17 lat temu i mówiący o Polakach.


@zordziu: Różnica jest taka, pysiu mój ty malinowy, że my weszliśmy do Unii i Niemcy czy Wielka Brytania były zobowiązane prawem unijnym do przyjmowania Polaków.

My niczym nie jesteśmy zobowiązani i jest to zwykła niekompetencja rządu i instytucji.

I w pierwszej kolejności to nasze państwo winimy, rzecz jasna, co po prostu pominąłeś w tym wpisie, bo nie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
My niczym nie jesteśmy zobowiązani i jest to zwykła niekompetencja rządu i instytucji.


I w pierwszej kolejności to ich winimy, rzecz jasna,

@NoMercyIncluded: ależ przecież dokładnie o tym napisałem.
  • Odpowiedz
@zordziu: Wiedziałem, że przerośnie cię moja konstrukcja zdania i się przypierniczysz, więc poprawiłem, zobacz teraz. Matko, jak przewidywalnie.

O Ukraińcach widzę same humorystyczne wpisy z małpami, za to o państwie polskim dość wulgarne i obcesowe określenia typu "chlew obsrany gównem" - ciekawe, kogo winią wykopki, prawda? Gdyby tylko można było to określić na podstawie tych subtelnych różnic!

Rządu? Instytucji? A o autonomii uniwersytetów waść słyszał?


@kryptonim_putas: A czym jest uniwersytet?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoMercyIncluded: weź ochłoń, bo mam wrażenie, że chcesz się kłócić kiedy mamy podobne zdanie xD

Teraz to wygląda tak:
Z: zamiast po Ukraińcach powinniśmy cisnąć po rządzie.
N: Nieprawda! Bo powinniśmy cisnąć po rządzie.

Jak się mylę to mnie popraw xD
  • Odpowiedz
@zordziu: Nie nie, to wygląda tak:

Wykopki: cisną po rządzie i uniwersytetach

Zordziu: Tak się nakręciliście tutaj w nienawiści do ukrów, że zapomnieliście kto jest winny tej patologicznej sytuacji. (cytat)

NoMercyIncluded: Uh oh, virtue signallist się znalazł. Masz jakieś urojenia, ciśniemy po rządzie, a nie po Ukraińcach, z nich sobie najwyżej żartujemy.

( ͟ʖ)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zordziu: już od chyba dwóch lat nie wysyłasz kindergeldu do Polski. Bo według przepisów kraj w którym mieszkają dzieci na obowiązek pierwszeństwa. Więc jak masz dzieci w Polsce to dostajesz 500+ a niemiecki urząd wyrównuje tylko do niemieckiego kindergeldu. Więc do każdego kindergeldu i tak dokłada się Polska ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
zapomnieliście kto jest winny tej patologicznej sytuacji.


@zordziu: Przede wszystkim fałszerze.
Fakt- partia rządząca daje dupy po całości, uczelnie też czasem #!$%@?, ale głównym winowajcą oszustwa jest oszust.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gnt_1: tak, teraz też da się kupić maturę w Polsce, a w wielu liecach prywatnych za które płacisz nie musisz prawie do nich chodzić i zadania maturalne dostajesz dzień przed do wglądu.
  • Odpowiedz
ale Polacy też dostają się na zagraniczne uczelnie z lewymi wynikami przez co zabierają miejsca lokalnym?


@gnt_1: gdyby zasady na to pozwalaly to by sie dostawali. Rozumiem, ze ty bys honorowo zrezygnował? xD
  • Odpowiedz