Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 734
#uam #afera #studia
Tak się nakręciliście tutaj w nienawiści do ukrów, że zapomnieliście kto jest winny tej patologicznej sytuacji.
To prawo pozwala im na takie praktyki, więc je wykorzystują. Proste. Tak samo proste jak wysyłanie kindergeldu dzieciom w Polsce na przykład.
Ale to już nieistotne, bo to niemiecki socjal, Niemców #!$%@?ć, nie Seba? Xd

Jak chcecie taką patologię ukrócić to protestujecie, zamiast wyzywać się tu na osobach, które są winne jedynie korzystania z prawa. Nikt na złość tych miejsc nie zajmuje. xD
  • 47
  • Odpowiedz
@gnt_1: Ale rekrutacja jest sprawiedliwa a nie ze wchodzi Ukrainiec z ocenami ze szkoły ukraińskiej przeliczanymi na wyniki polskiej matury rozszerzonej i wygryza Polaka co napisał matme rozszerzona na 80%
  • Odpowiedz
@zordziu: Niby tak ale jednak ci studenci to tez przebiegle istoty i powie to każdy Polak co z nimi studiował a wynika to z tego ze tak działa wschód, nie będziesz kombinował to nie będziesz miał co do garnka włożyć i potem w Polsce się stosuje te same praktyki
  • Odpowiedz
@zordziu: każdy kto nie lubi bydła w swoim ogródku, to odrazu dla Ciebie seba? Po prostu nie podoba mi sie fakt, że już pod wzgledem jakości i komfortu życia w tym kraju, to jesteśmy murzynami Europy. #!$%@? mnie rząd na podatkach, próbuje #!$%@?ć pracodawca i każdy sklep z "solidną promocją" etc. A ty mi mówisz, że mam być spokojny bo to dobrze być robakiem w swoim kraju? I teraz mam sięcieszyć
  • Odpowiedz