Wpis z mikrobloga

ale mam nastrój xd nie wiem gdzie mam iść nie wiem gdzie sie opłaca iść i czy w ogóle warto coś próbować, chciałbym sie przenieść w przyszłość tak 10 lat to by mi rozjaśniło co nie co, ciekawe jak to będzie za 10 lat chyba trzeba pójść po piwko jakieś do dalszych przemyśleń ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 6
  • Odpowiedz
@KubaGold22: prawda, czasami droga która wydaje sie najlepsza z czasem prowadzi do katastrofy z której to może dojść do czegoś zajebistego(albo chociaż ciekawego) wiem po sobie, życie jest przewrotne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GreenHood16794: ale prawda jest taka że możemy robić wszystko ale jeżeli los zdecyduje to nie dojdziemy do celu za Chiny Ludowe xd chociaż jak tak myślę to nie cel się liczy a podróż xd
  • Odpowiedz
@morgiel:

Jeżeli liczy się podróż a nie cel, bo tak faktycznie bywa, to jedziesz przed siebie, improwizujesz, i najlepiej skręcać w przeciwną stronę niż wszyscy.

Co do losu, to jeżeli nie wybierzesz celu, to los nawet nie będzie miał szansy ci przeszkodzić, bo nie wyruszysz z miejsca.

To czy dojedziesz, możesz zwalać na los, ale to czy wiesz gdzie chcesz dojechać, zależy tylko od ciebie.
  • Odpowiedz