Wpis z mikrobloga

@cecidimus: coś w ten deseń, po tego jechałem 60km, zazwyczaj coś jest blisko piszę że odbiór do 30minut czy tam godziny, 9/10 osób może się nie zgodzić ale zawsze trafi się jakiś jeleń XD
@Boss86: też myślę o 43 calach, tylko czytałem opinie że taka wielkość bez zakrzywionego ekranu nie ma sensu bo nie da rady ogarnąć całego ekranu bez ruszania głową na boki, mówisz że idzie się przyzwyczaić?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Takijiro: zależy jakie masz biurko. Około metra trzeba żeby widzieć cała szerokość monitora. Pasek na górze jest mało użyteczny, ale to idealne miejsce na okienko komunikatora, czy maila.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Takijiro: mam podobny tylko z LG, też 4k.
Jedyne czego mi brakuje to 120hz, tu mam 60.

Na rozmiar nie mogę narzekać, biurko mam 2m x 1m, ten setup rywalizuje z 2x 32" WQHD w drugim biurze i wole jeden większy. Pasek ekranu na gorze przydaje mi się do komunikatora. Super opcja jest dzielony ekran z 2 kompow, czasem korzystam razem z logitech mx mouse + keys. Bajka, jak na vm
@Boss86: ostatnio właśnie kupowałem monitor i padło na zakrzywiony LG ultrawide 34 cale, ale dopasiony bo 144Hz. Przesiadłem się z dwóch monitorów HD i przyznam że chyba nigdy nie wrócę :D 21:9 w zakrzywionym panelu jest świetne. Choćby Wiedźmin 3 czy Flight Simulator 2020 na takim ekranie wyglądają obłędnie. Jak Ci się korzysta z tak wielkiego monitora bez zakrzywionego panelu? Brat ma też ultrawide 34 cale ale własnie kompletnie płaski i