Wpis z mikrobloga

Byłem dzisiaj w sklepie i w przymierzalni mierzyłem bluzki która lepiej pasuje na rozmiar. Aby móc natychmiastowo porównać sobie obie, zrobiłem zdjęcia. To co ukazało się moim oczom przeniosło moje oczekiwania. Lekkie schylenie głowy aby móc zobaczyć obraz w telefonie spowodowały, że moim oczom ukazały się potężne zakola oraz przerzedzone mocno włosy, powoli zamieniające się w łysinę. Dopiero jestem lv17 a straty są potężne. Przyjrzałem się jeszcze raz w lustro. Nie pomaga wysokie czoło oraz małe oczy, niczym u okularnika, do tego "szklane" w obecnej chwili przez pyłki, potęgujące efekt. To tego spora ilość tłuszczu, z którą walczę codziennymi, kilkugodzinnymi spierdotripami oraz ograniczeniem niezdrowego jedzenia. Jednak na efekty jak na razie za wcześnie. Wyglądam jak dałnowata pierdoła. Plus taki, że pierdołowaty nie jestem, umiem zagadać do nawet obcych ludzi bez problemu. Tylko ten wygląd. Nawet 184cm wzrostu nie pomaga. Teraz jest tyle wyższych 0skarków, że taki wzrost przy nich to nic. Oprócz 0skarków na ulicach widać także wiele julek, odsłaniające biusty, pępki i poślaki, nie mówiąc nawet o kostkach. Ale nie dla przegrywa to, to dla 0skarka 2 metry. Nie kuście julki, bo człowiek nieczystych myśli od tego dostaje. To jak patrzenie na pyszne jedzenie zza szyby. Pomimo iż głodny i widać je dobrze, to nigdy go nie dotkniesz, a co dopiero mówiąc o skosztowaniu. Takie życie. To koniec. Pozostają jedynie dwuwymiarowe, animowane dziewczyny dla chłopa
#przegryw ##!$%@? #julka #rozowepaski
Kozzziar - Byłem dzisiaj w sklepie i w przymierzalni mierzyłem bluzki która lepiej pa...

źródło: comment_1626787377QtgBetdaEZtMcNX50FAQAm.jpg

Pobierz
  • 9
@Kozzziar: Kwestia czasu a się z tym pogodzisz. Chyba że nie chcesz to jak skończysz 18 lat to idź do dermatologa. Da ci finasteryd i minoxidil i ci wszystko odrośnie - do 30-40 tak przetrzymasz:)
@Kozzziar: Zgadza się, oraz bezpłodność itd, która mija po przestaniu brania finasterydu. To występuje u bardzo małej ilości osób. Natomiast to są powody dla którego ja tego nie biore:).
Loxon 5% biorę i pomogło na 2 lata. To starczyło by jako tako się pogodzić i walnąć przeszczep kiedyś haha