Wpis z mikrobloga

Kobiety chcą grać w spodenkach w siatkówkę, czy tam piłkę plażową mimo wymogu gry w bikini. Co o tym sądzicie?

Dla mnie sytuacja jest jasna. Można udawać, że "niech grają w czym chcą, przecież tutaj chodzi o grę a nie o dobry wygląd. Ale czy naprawdę? Umówmy się, że generalnie sport kobiecy stoi na #!$%@? poziomie. Kobiety są słabe fizycznie i poziom ich gier zespołowy jest komiczny. Okej, na jakichś mistrzostwach europy czy czymś takim nie grają sobie w czym chcą. Ale jak organizuje prywatny turniej/mityng i wykładam na to pieniądze to mam prawo wymagać jakiegoś dress codu. Szczególnie, że przecież (oprócz znajomych i kobiet towarzyszących mężczyznom) zazwyczaj nikt nie ogląda siatkówki kobiecej na plaży ze względu na poziom tylko właśnie ze względu na strój. Można się oszukiwać, ale taka jest prawda. Dzięki temu ściągani są sponsorzy i można zarobić hajs na biletach. Zaraz dzikie lewactwo nakażę grę w spodniach i długim rękawie i okaże się, że ten sport wygasa, bo traci widownię.

Co sądzicie?

#sport #siatkowkaplazowa #siatkowka #plaza #bekazlewactwa #neuropa #zarobki
S.....u - Kobiety chcą grać w spodenkach w siatkówkę, czy tam piłkę plażową mimo wymo...

źródło: comment_1626784176zuHe07VqlKXePItuvJdhMq.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
ale to inna sytuacja. Jak są turnieje dla mężczyzn w koszykówce i są oficjalne stroje bez rękawów to zawodnicy muszą się dostosować albo mają #!$%@?ć


@ShinpuTokubetsu: ale kto ramiona koszykarzy seksualizuje? Rzeczywiście ta sama sytuacja XD
  • Odpowiedz
Zaraz się okaże, że kobiety nie dość, że uprawiają dany sport obiektywnie znacznie gorzej (naturalna, fizyczna sprawa) to jak mogą dla reklamodawców "nadrobić" swoim wyglądem dany produkt (w postaci przyciągnięcia dodatkowej widowni) to na obiektywne, wczesniej znane regulaminy burzą się i mówi się o "zaoraniu" tego sportu. Tak wygląda świat niestety. I można dążyć do "zmiany" ale takich naturalnych mechanizmów się nie zmieni. A skończy się to tym, że oburzone feministki nakażą
  • Odpowiedz
@CheSlaw: nie spiermie, bo mam dupie siatkówkę, tłumacze tylko jak wygląda świat. Zobacz sobie chociażby w lekkoatletyce biegaczki na 400 metrów. Wszędzie artykuły "piękne i szybkie". Nie mają spiny co do swojego wyglądu i zarabiają na tym dużo siana na różnych kontraktach reklamowych. Przypuszczam, że więcej niż taki Nowicki czy Fajdek rzucający młotem, co ma sukcesy przynajmniej takie same.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@ShinpuTokubetsu: Może źle się wyraziłem - nie mówię że Ty spermisz ale że takie podejście do kobiecego sportu jak opisujesz jest spermiarskie. Nie wiem czy tak jest naprawdę, sam jak oglądam jakiś mecz kobiet to nie dla gapienia się na ich tyłki tylko dla gry. Kobiety są słabsze ale ich gra też może być ciekawa. Jeżeli natomiast grają tylko dlatego że spermiarze gapią się na ich dupy to #!$%@? z
  • Odpowiedz
Jeśli większość rzeczywiście ogląda ten sport dla podziwiania dup to rzeczywiście lepiej byłoby tą dyscypline zaorać.


@konopiapolska: i wtedy będzie płacz kobiet, że usuwają dyscplinę. Sport jest wyceniany ze względu na oglądalność nie wysiłek sportowców.

Skoro kobiety są takie be, beznadziejne i tylko tyłek mają do
  • Odpowiedz
Jeśli większość rzeczywiście ogląda ten sport dla podziwiania dup


@konopiapolska: przykro mi ale taka jest prawda
Po co oglądać kogoś, kto będzie wszystko robił wolniej, słabiej i mniej sprawnie?

Skoro kobiety są takie
  • Odpowiedz
@ShinpuTokubetsu
W sumie nigdy nie myslalem o tym w ten sposób tzn. że te stroje są po to żeby zwiększyć oglądalność. A faktycznie, sporo takich osób może się znaleźć co zawiesi oko dłużej i przy okazji obejrzy więcej reklam tylko ze względu na to.

Jeśli organizator dostal bure od sponsorów i zakazał ubioru ze względu na wpływy w evencie sportowym to jest to SEKSIZM #!$%@?. A chyba pierwszy używam serio tego
  • Odpowiedz
nie spiermie, bo mam dupie siatkówkę

@ShinpuTokubetsu: tak masz w dupie, że ciągniesz temat w 2 znaleziskach i tym wpisie
pomijając fakt, że to nie siatkówka, ale to przecież nieważne, bo hehe dupeczki i cycunie
heterycy są obrzydliwi
  • Odpowiedz