Wpis z mikrobloga

https://emiteo.pl/wkrotce/kts-weszlo

czyli szukanie inwestorów, na pewno dużo ludzi będzie wspierać bo klub medialny, wystarczy zobaczyć ile KTS miał sponsorów jak zaczynał i jak przychodzą nowi, pozostaje pytanie jak się obronią wynikiem sportowym

nie traktowałbym tego jako lokaty pieniędzy, ale jak już wcześniej wspomniałem – abonament na granie. Inwestujesz bardziej w zabawę.

czyli tradycyjnie, ja nie mam dość kasy ale Wy się dorzućcie bo fajnie coś wspólnie zrobić, to samo było z kurtką Najmana

czemu Leśnego nie poprosi o bańkę pożyczki

#kanalsportowy #ktsweszlo #weszlo
  • 13
czyli tradycyjnie, ja nie mam dość kasy ale Wy się dorzućcie bo fajnie coś wspólnie zrobić, to samo było z kurtką Najmana

czemu Leśnego nie poprosi o bańkę pożyczki


@astri: Czyli tradycyjnie - jest taka akcja żebyś rzucił piątaka kierowniku. Gość się nawet nie kryje, że to nie jest żadna inwestycja ale zwykłe żebractwo internetowe na rozwój cudzych pasji. Chciałbym się mylić ale znając zasięgi Stanowskiego jestem pewien, że sporo nazbiera.
@Dawidk01: ale przecież nic z tego nie będziesz miał, jakieś ewentualne gadżety, to nie spółka notowana na giełdzie, pozyska środki to wpakuje w ten ośrodek a nie żeby KTS grał w III lub II lidze, sponsorów na pewno pozyska i zepnie budżet ale sportowo to nie wiem, teraz niby grają za darmo w KTS ale trudno się spodziewać aby w III lidze grali piłkarze za darmo

ten projekt to taka zrzutka
@astri: no niby cos tam oferują, możliwosc decydowania o klubie itd. lepiej dołączyć na początku, a jak np. to sie bedzie mega rozwijało? za parę lat może byc większy popyt. stanowskiego lubię za jego obrotnosc. nie kupuje żadnych gadżetów czy jego tomikow poezji, nie wysyłam donejtow, ale tutaj wydaje mi się że to inna sytuacja.
@Dawidk01: Z ciekawości - jak sobie wyobrażasz decydowanie o klubie w gronie np. 1000 osób które wesprą zrzutkę? Skończy się jak w naszej demokracji gdy możesz sobie wybrać kogo chcesz a i tak wygrywa PIS ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie wyobrażam sobie też podejmowania kluczowych decyzji w ten sposób. Zapewne więc udziałowcy będą mieli wpływ na kosmetyczne sprawy - będziesz mógł wybrać kolor strojów, piwo serwowane przy
@elmerski-fudski: jeżeli to będzie spółka akcyjna to na pewno będą jasne zasady wybierania zarządu, rady nadzorczej, pytanie po ile wyemitują udziały i ile, może być niezły popyt

na pewno większość zostanie w posiadaniu Stanowskiego jako właściciela, reszta akcji pójdzie między fanów

najlepszy były trolling Mioduskiego jakby sobie kupił akcji za 200 000 zł
@astri: Takich zbiórek nie robi się po to aby dawać wpłacającym realną władzę w klubie. Jakby to tak miało wyglądać to zamiast internetowej tłuszczy dającej po 10 zł Stano dogadałby się z jakimś poważnym inwestorem który położy kasę od razu. No ale wtedy trzeba by zrobić jakiś poważny biznes plan i przekonać inwestora do całego projektu. Zbiórka internetowa tego nie wymaga ale też nie wiążę się z większymi zobowiązaniami wobec darczyńców.