Wpis z mikrobloga

#wroclaw #dolnyslask #wesele #dj #barman

Szukam sprawdzonego DJ na wesele. Zależy mi na tym, aby nie był zamknięty na żaden gatunek muzyki i potrafił skleić fajne bloki tematyczne. Dobrze gdyby był też po prostu dobrym wodzirejem, ale nie nachalnym.

Jednocześnie potrzebowałbym namiary na jakiegoś barmana do drinków.

Macie kogoś do polecenia z tej dwójki?
  • 7
  • Odpowiedz
@dziadoszek: https://www.facebook.com/AgencjaDJM ten czlowiek prowadzil nie jedna impreze na ktorej bylem, wesela 2 tez i nigdy nie bylo nudno ;) ustalacie wczesniej przebieg wydarzenia, jaka muza Was interesuje i wszystko jest ogarniete od wejscia na sale do ostatniego wujka nad ranem;] a sam nie lubie "wodzirejow" co z mina kota z zatwardzeniem po raz 238742987 odgrywaja te same zabawy, scenki i kawaly.
  • Odpowiedz
@dziadoszek: Jeśli chcecie śladowe ilości disco polo, jeśli w Waszym klimacie będzie muzyka z Heroes 3 na wjazd tortu albo jeśli na oczepinach kategorycznie nie chcecie przebijania balonów dupom, to mamy szansę się dogadać :) Napisz mi termin wesela w wiadomości prywatnej, jak będę miał wolne, to podeślę ofertę - a na zachętę jeszcze napiszę, że mam fajne, drewniane stanowisko - więc jak planujecie wesele w klimacie rustykalnym, to będzie idealnie!
  • Odpowiedz