Wpis z mikrobloga

@mvjl00: ja mam wrażenie, że po wykupieniu Wykopu przez Allegro został położony wielki #!$%@? na ten serwis. Jestem ciekawy czy w ogóle jakiś programista pracuje na stałe dla Wykopu? Kiedyś jeszcze coś tam przebąkiwali, że nic nie robią bo będzie nowa apka i starej się nie opłaca naprawiać ale teraz już widać, że nic z tego nie będzie. Ten serwis istnieje, żeby coś tam zarabiać z reklam ale żadnych inwestycji
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 27
@mvjl00: moim ulubieńcem jest martwa opcja szukaj. Jak chcesz znaleźć użytkownika to jeszcze działa, ale jak dajesz zapytanie, żeby znaleźć wpis mający identyczne zdanie jak w zapytaniu to go nie znajdziesz. W ogóle przez szukaj możesz znaleźć tylko użytkownika.
  • Odpowiedz
@mvjl00: według ustawień powinienem dostawać powiadomienia na maila, nigdy nie dostałem żadnej wiadomości z wykopu

nigdy nie autoryzowałem maila ani niczego nie potwierdzałem np numerem telefonu, choć ponoć tak powinno być

wczoraj na mirko nie działał skrót ctrl+f
  • Odpowiedz
@mvjl00
- W aplikacji mobilnej, gdy chcesz edytować swój wpis lub komentarz to znika formatowanie akapitów.

- Jak chcesz komuś odpowiedzieć memem, to trzeba wstawić jakikolwiek znak, bo wypok twierdzi, że komentarz nie zawiera żadnej treści.
  • Odpowiedz
@mecenas-z-piaseczna To bardziej błąd po stronie tego gdzie link jest wstawiany. A dzieje się tak jak link jest wstawiany w przeglądarce. Jak pod miniaturką jest consent.youtube to wtedy będą francuskie zgody. Jak jest normalny link to będzie ok.

W ogóle pewnie ktoś to pisał, a ja też piszę jako kolejna ale nie przeczytałam koemnatrzy, sori :(
  • Odpowiedz
@mvjl00: ja uwielbiam klikać "załaduj więcej komentarzy" po czym przeglądarka zawiesza się na kilka sekund, a wykopowi się przypomina, że gdzieś wyżej powinień być blok z reklamą, przez co po chwili ładuje mi się profil jakiegoś randoma w który niby kliknąłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz