Wpis z mikrobloga

@mvjl00 ja od 1,5 roku nie mogę wrzucić zdjęcia do wpisu przez apkę. Już na drugim flagowcu samsunga. Wpisy z adnotacją do moderacji były zwyczajnie osrane bez żadnego komentarza. Jak chcę wrzucić zdjęcie to po prostu używam wersji przeglądarkowej. No i oczywiście co drugie zdjęcie obraca.

Dodatkowo po wejściu w kartę gorących nie da się wybrać z jakiego czasu ma pokazywać w wpisy. Trzeba trochę poodświeżać i dopiero pojawia się opcja
  • Odpowiedz
@mvjl00: nic mnie bardziej nie #!$%@? niż zapętlenie mikrobloga. Nieważne na jakiej przeglądarce, z blokerami czy bez. 20 wpisów i przewijanie od początku. Jakiś użytkownik o coś pytał, chcesz dotrzeć do tego wpisu - no nie ma #!$%@?, białek skończył nocną wartę w serwerowni, więc już tego więcej nie zobaczysz.
  • Odpowiedz
@mvjl00: u mnie wygrywa brak możliwości dodania znaleziska do ulubionych jeśli jest się na telefonie i ma się trochę więcej kategorii (dropdown w ogóle się nie pokazuje, kiedyś pomagało przejście do pozycji horyzontalnej na chwilę. Teraz już nic).

Osiągnąłeś limit plusów

gdy chciałeś zaplusować jeden komentarz na Mirko w ciągu całego dnia

Prymitywne embeddowanie linków na Mirko. Dalej muszę bawić się we wklejanie ręcznie pomiędzy
  • Odpowiedz
@mvjl00: Kilka tygodni temu #!$%@? nawet zamykanie reklam w mobilnej wersji przeglądarkowej mikrobloga, i teraz pełnoekranowe reklamy po kliknięciu w "zamknij reklamę" otwierają w aktualnej karcie ten wpis, który akurat pod nią był xD
  • Odpowiedz
na nieoficjalnej apce przynajmniej pyta, czy chcesz wyjść z wpisu


@jandiabeldrugi: a dobrze wiedzieć że jak mnie kiedyś ostatecznie krew nagła zaleje to jest alternatywa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

rorororozwiń to jest
  • Odpowiedz
@mvjl00: klikanie w plusa też, ale ostatnio reklamy jak dla mnie wygrywają, nic na stronie nie działa, bo reklama się wgrała. Trzeba odświeżać aby rozwinąć komentarze, skomentować, zaplusować, wszystko umiera.
  • Odpowiedz