Wpis z mikrobloga

#czestochowa #rojst #film #seriale

Śladem lokacji z Rojst 97.

Ochroniarz z PKP się do mnie przyczepił, że zdjęć na dworcu nie wolno robić bo jest zakaz. Jak mu próbowałem wytłumaczyć że to już nie ten ustrój to słuchać nie chciał, do regulaminu mnie odsyłał i kazał opuścić teren dworca. Dodatkowo nie miał maseczki. Uważajcie jak będziecie robić zdjęcia "najsmutnieszego peronu kebabowego". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
r0bs0n - #czestochowa #rojst #film #seriale

Śladem lokacji z Rojst 97.

Ochronia...

źródło: comment_1626692404XPccHvDsOJ94pmdtJxx1kB.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@r0bs0n: A Hotel Centrum to ten Hotel Mercury w Częstochowie? Bo pamiętam że np windy wyglądały identycznie jak w Hotelu Katowice, może te hotele z lat 60tych budowali na jedno kopyto
  • Odpowiedz
@knur3000:
bar mleczny z „Rojst” - bar Biedronka przy ul. Grójeckiej w Warszawie
redakcja „Kuriera Wieczornego” - budynek Węgierskiej Ekspozytury Handlowej w Warszawie
kolejka do sklepu mięsnego w PRL – budynek Separator przy ul. Wincklera w Katowicach
Sąd rejonowy – gmach ZNP przy ul. Wybrzeże Kościuszkowskie w Warszawie
pobojowisko po powodzi 1997 r. - osiedle Zawiszów i Zarzecze w Świdnicy oraz ul. Zajączka w Wałbrzychu
komisariat policji w „Rojst '97” -
  • Odpowiedz
@knur3000: nie, Hotel Centrum to Hotel Silesia w Katowicach


@r0bs0n: upewniłem się, Hotel Silesia i Hotel Katowice są faktycznie tego samego projektanta - Tadeusza Łobosa. To tłumaczy identyczne ściany przy windach
  • Odpowiedz
  • 0
@r0bs0n ah okej, szkoda :( chciałem tam pojechać, bo taka charakterystyczna miejscówka, ale nie mogę znaleźć gdzie to jest dokładnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@r0bs0n mam na myśli te tunele w lesie do których wchodzą. W google maps znalazłem taką fotkę, ale nie ma dokładnej lokalizacji niestety
  • Odpowiedz