Wpis z mikrobloga

Jezeli ktos bral kiedys od @tomciopogromcio (aktualnie z banicja do 24.07) kody znizkowe ubereats 30/45 to
SERDECZNIE ODRADZAM

Wyobrazacie sobie zrobić wyjebke na uwaga nie bagatela kwotę, ponieważ całych:


Zachowanie wrecz dziecinne, bo wydasz to w dwa dni, ale dobra opinia nigdy ci nie wroci, a do tego do konca zycia z statusem zlodzieja w swojej glowie tez zostajesz.

Plusujcie wykopki żeby nikt przypadkiem nie trafil na wyjebkowicza ponownie

#pysznepl
#ubereats
#bolt
#jedzenie
#zlodzieje
#oszukujo
  • 77
  • Odpowiedz
Wysylalem poprzez zwrot "systemowo" w aplikacji banku, mam teraz bana i na wykopie i na ubereats, wyjechalem przynajmniej do konca tygodnia z bardzo ograniczonym dostepem do urzadzen i internetu aby to sprawdzic. Po powrocie na pewno zobacze co i jak.


@Kwik00: cisza. Odezwę się do niego w poniedziałek. Na razie nie zgłaszałem do bagiet, dałem gościowi szansę.
  • Odpowiedz
@sudety: @Kwik00: @Souvriel: @ufo666: @Niszczycielski_Muminek: @olga-m: @Lapidarny: @Eskeel:
Dostałem od Tomcia dosc dlugą odpowiedz, nie bede jej tu udostepnial, bo mogla przejsc na nieco inny charakter, ale mysle, ze niedlugo rzeczywiscie pojda zwroty. Sam fakt nawiazania kontaktu moze swiadczyć o tym, ze nie rozplynal sie w powietrzu i ma to na zamiarze.

Będę informował o przebiegu, napiszę również kolejny post wyjasniajacy po zakończeniu sprawy.
  • Odpowiedz
@kyperinho: @Kwik00: ja nie dostałem. Sam nie wiem co robić, bo miałem gościa w czwartek zgłaszać. Nawet jak jest szansa 1% że to co pisze to prawda to głupio by mi było teraz go zgłaszać. Lecę na urlop i wracam 17.08. Napisałem mu że jak nie zobaczę moich 58zł do wtedy to z automatu idę na bagiety, nawet jak będzie się usprawiedliwiać śmiercią matki czy pożarem domu...
  • Odpowiedz
@sudety: No jak już ktoś wcześniej pisał jak to jakiś osiemnastolatek, to może jednak wyobraźnia zbyt dobrze u niego nie zadziałała. W końcu myślę, ze zdał sobie sprawę z tego co zrobił.
  • Odpowiedz
Tez mam ten zalosny sms z odwykiem od wykopa i ubera hahaha zenua. Na bank poszedl na wiśnie i 15 wyplata. #!$%@? na hajs i myslal ze przejdzie. Raz dziennie ma kontakt z numerem i akurat wybral moj slodziak <3 ups sory nie tylko moj :(
  • Odpowiedz