Wpis z mikrobloga

Mirki jest afera! Dziś w drodze do bankomatu natrafiłem na kontener wypchany jakimiś dokumentami bankowymi. Bank zmienia siedzibę i postanowi ł pozbyć się starych papierów. Sposób w jaki to zrobiono #!$%@? cały system RoDO. Nie musiałem grzebać w tym kontenerze bo już na wierzchu natrafiłem dokumenty z peselemi, adresami itp. Jak dla mnie to nieźle baza danych. Nie wiem ile dni to tak sobie leży. Czy takie coś się gdzieś zgłasza? Więcej Zdjęć w komentarzach. #afera #santander #pila #banki
muciosgracjas - Mirki jest afera! Dziś w drodze do bankomatu natrafiłem na kontener w...

źródło: comment_1626634068EDUfz6Q3jfqaNXNIGk62lq.jpg

Pobierz
  • 218
  • Odpowiedz
@muciosgracjas: Przecież ty zgłaszałeś przestępstwo, a on nie chciał przyjąć zgłoszenia? (°°

Art. 51. 1. Kto administrując zbiorem danych lub będąc obowiązany do ochrony danych osobowych udostępnia je lub umożliwia dostęp do nich osobom nieupoważnionym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  • Odpowiedz
Dzwoniłem i oficer dyżurny kazał napisać do nich maila.


@muciosgracjas: trzeba go było zwyzywać od dzbanów przynajmniej... ale obstawiam, że to jakaś wiocha i gówniany polski bank z pracownikami o IQ buraka cukrowego...
  • Odpowiedz
Może te dokumenty czekają na odbiór przez firmę utylizującą dokumenty, ale mimo wszystko to nie powinno być wystawione na widok i nie powinny mieć dostęp do tego osoby postronne. Kręć aferę!


@rahodeee: nie wiem czy ktoś Ci odpisał, ale na takie rzeczy to się zamawia zamykany i być może zaplombowany kontener i żaden #!$%@? jeden z drugim nie ma prawa go otwierać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@muciosgracjas: prosty temat, kontenery podstawila firma, ktora zajmuje sie utylizacja dokumentow z wrazliwymi danymi, przeciez nikt nie usiadzie w banku i nie bedzie mielił kilogramow papieru. Natomiast no wypadaloby postawic przy tym kontenerze ochroniarza na czas kiedy sprzataja.
  • Odpowiedz
@MatkaBoskaDepresyjna: ja ogolnie jestem zdania, że skoro praca mnie nudzi i nie daje satysfakcji ani pieniężnej ani życiowej a potem na mirko mam siedziec i narzekać, to biorę się za rozsyłanie CV i lecę do innej. ALE NIGDY W ŻYCIU NIE WRÓCĘ DO ROBOTY W BANKU XD choćby mi confetti rzucali
  • Odpowiedz
@ebisef: miras bo akurat mieszkanie kupuje, moge se wziąć tak ze 100k na wyposażenie? OLEDa 65" i PS5 będziesz bombelkowi żałował? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
kurde, moje dane mogą tam leżeć ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam u nich konto wiele lat i to dokładnie z tego oddziału korzystałam (°°
  • Odpowiedz