Wpis z mikrobloga

via Zakop
  • 0
@SonOfTheSun: o widzisz, nie miałem o tym pojęcia.

W każdym razie wydaje mi się że oddanie w ręce policji (wraz z dowodami) gościa, który chciał umówić się z 12-to latka to nadal kawał dobrej roboty.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kpw2: z tym że w większości co złapali nawet nie dostali sanek. Może jeden dwóch. Latają po necie screeny jak działają wabiki. Mówią że nie prowokują a ewidentnie prowokują. Istnieje teoria, że to taki wentyl bezpieczeństwa pedofilów. Oni pokazują że pedofil to ułomek ze wsi a prawdziwi pedofile czy to w sutannach czy działający za Torem czy innych vpn mają spokój. Madki się cieszą bo łapią i powodują uśmiech bombelkow a
  • Odpowiedz
  • 1
@SonOfTheSun próbowałem ja, i jeszcze parę innych osób zadać pytanie, na temat logistyki i wogole. Zostałem zbanowany jak i reszta. Poleciały w moją stronę oskarżenia że jestem obrońca pedofilów, hejt ogromny i groźby i wyzywanie od madek jak śmiemy zadawać pytania. W ostatnim live z wczoraj Alex powiedział że hejterzy będą zgłaszani na policję i będą pozwy cywilne
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@skipp: już widzę jak sady się zajmują ludźmi co wyrażają swoją opinię i są sceptycznie nastawieni do ich działalnosci xD. Jarek to neich odda 70 kafli co se #!$%@?ł, potem niech poucza o prawie xd
  • Odpowiedz