Wpis z mikrobloga

Mircy, pijcie ze mną kompot!
dziś będzie dużo czytania głównie dla obserwujących mój tag: #w8jek

a dla tych co nie lubią
tl;dr


Od premiery "Psotnika w Szklanej Pułapce" minął ponad rok, przez ten czas zdobył płomień na głównej wypoku, pojawił się na kilku festiwalach, a nawet też co nieco udało mu się wygrać! "szaleni DeLinscy" również pojawili się tu i ówdzie, czasem w parze z psotnikiem, więc wspólnymi siłami, na niektórych festiwalach mieli więcej niż swoje 5 minut.
i tak było na O!PLA - Festiwal Animacji gdzie "DeLinscy" otrzymali srebrny tobołek koziołka matołka, a pstonik złoty i nominację do Nagrody im. Jana Machulskiego.
Obie moje animacje można było też zobaczyć w koninie na Ogólnopolskim Konkursie Filmów Niezależnych OKFA, stamtąd Psotnik przywiózł specjalne wyróżnienie.
W zeszłorocznej edycji SPLAT FILM FEST International Fantastic Film Festival mogliście zobaczyć Psotnika w onlinowej wersji festiwalu, natomiast w tym roku dostali się tam DeLinscy.
Psotnik też pojawił się na filmwebie!
Natomiast jeszcze na tegorocznej edycji Solanin Film Festiwal w #nowasol będziecie mogli zobaczyć DeLinskich.

To pierwszy taki zbiorczy post, mam nadzieję, że niczego nie pominąłem, jeszcze raz dziękuję za wszystkie wyróżnienia, plusy i wykopy i za głosy bo często decyzja należała do publiczności i też dziękuję tym co pomogli mi przy tych animacjach!

a i jak wspominałem na początku, oto ważne pytanie:
czy są tu chętni na koszulki z Psotnikiem lub DeLinskimi? pamiętam, że naklejki i tatuaże się spodobały, więc może na rocznicę może bym zrobił kilka koszulek?

to chyba tyle, znośnego wieczoru!
#animacja #tworczoscwlasna #chwalesie #kreskowki
  • 3