Wpis z mikrobloga

Jeśli cała robota Gapcia z jednego dnia to to co pokazał na filmie, czyli obsmażenie kapusty z grzybami do pierogów i ugotowanie mięsa na farsz to nie wróże sukcesów w biznesie. Poza tym tej kapusty zrobił tyle co ja do pierogów na jeden obiad dla czterech osób a DRUGIEGO dnia produkcji okazało się, że ma za mało cebuli. Ehh Gapciu z ciebie taki kucharz jak 15 mln w Polsce. Totalna amatorka.

#popaswpieprz
#raportzpanstwasrodka
  • 10
@theLPD: ty ziomuś, ty to prawilniak jesteś. nie oglądasz gapcia ale na tagu łysego masz akurat najwięcej o nim do powiedzenia. zbiórka gapcia - łee leń, leser, żebrak, alimenciarz. zbiórka łysego - co was to obchodzi, to są dobrowolne wpłaty, polacy robacy zazdroszczą...
@theLPD: sorry ale nie przypominam sobie, żebym cie wyzywał. łysego owszem oglądam dla beki, często na x2 i nie każdy film. często oglądam filmy z aktorami których nie lubię i nie widzę tu nic z masochizmu. a twoja narracja wygląda jak byś celowo chciał przekierować cały hejt na gapcia a tu jednak jest yag łysego.
@wataf666: dla mnie masz coś z głową, ale nie tylko ty żeby oglądać gościa, którego się nienawidzi i potem się nad nim spuszczać na tagu. a ja pisze o gapciu bo tak mi się podoba i kij ci do tego. zobacz ile wpisów jest o gapciu to o co ci chodzi gościu
@theLPD: jak dla mnie masz problemy emocjonalne, za bardzo się wczuwasz w coś co ktoś napisze na portalu ze śmiesznymi obrazkami, narzucasz jakieś dziwne projekcje swoich jazd, jesteś najmądrzejszy a jak ktoś ci zwróci uwagę to wyzywasz.