Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@MrPawlo112: Nintendo: kolejny hit który będzie kolekcjonerskim Itemem po latach
Valve Hardware: Kolejny niewypał po steam box, steam pad, steam link I steam os

Przecież ten steam deck to jakaś pomyłka za ponad 2 tys. z 7 calowym ekranem i wydajnością która ledwo starcza do 720p.
Na koniec zostaje jeszcze to idiotyczne rozplanowanie analogów i ponowne dodanie tych śmiesznych padów co udają trackpada.

Do indyków czy emulatorów można sobie kupić znacznie
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: Właśnie z tą pamięcią nie jest tak fajnie, bo eMMC i microSD są wolniejsze niż laptopowe HDD, kopiowanie i steamowa weryfikacja plików standardowej gry 20-30 GB trwa kilkadziesiąt minut ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ja najtańszej wersji Steam Decka bym w ogóle nie rozważał, a gry na karcie pamięci trzymał w ostateczności.
Można podobno dostać się do slotu M.2 w środku, ale w opisie jest "not intended
  • Odpowiedz
@TomaszA2: zasięgu wifi nie potrzebujesz? Potrzebujesz. Nie napisałem "zasięgu sieci komórkowej". Byle jakie wifi też nie wystarczy. Musi być zachowana latencja, inaczej nie będzie dało się grać. Typowe wifi w pociągu się nie nada. Typowe wifi w mcdonaldzie też się nie nada.
  • Odpowiedz
@MrPawlo112: widzę, że wyimaginowanej wojenki i walenia konia pod steam machine v2 odcinek kolejny. Zobaczymy jak będzie z wydajnością, czasem działania na baterii i wygodą grania na tym cudzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrPawlo112: a zastanawiałem się ostatnio czemu rynek konsol przenośnych (poza Nintendo) jest pusty. Mimo wszystko nie napalałbym się na to po samych zapowiedziach bo różnie może koniec końców wyjść, ale ciekawa sprawa.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrPawlo112: na pewno jakieś alternatywy są, ale to nadal nic popularnego/masowego. Chodzi mi o większe marki, jak PlayStation, Xbox, Nintendo, z nich tylko ci ostatni mają w ofercie przenośne konsole.
  • Odpowiedz