Wpis z mikrobloga

Uważam że na tym tagu jest miejsce i dla tych którzy wychwalają jego ekscelencje Machajewa, jak i dla tych którym postać bambera Machajewa (i jego uniwersum) mniej przypada do gustu ;). Całkowicie abstrahując od tego co jest w komentarzach pod filmami Machajka... Równowaga w przyrodzie powinna być zachowana, niezależnie od tego jak ta równowaga wygląda i na czym ta równowaga jest poparta ;). Najważniejsze że pizza sprzedana, Strejle2 dniówkę zgarnęła więc miłej niedzieli enjoy... ( ͡° ͜ʖ ͡°) A i bym zapomniał o sprzątaczce, sprzątaczka też była zadowolona....heh
#raportzpanstwasrodka
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eMinimi: Zgadzam się z Tobą, jak universum zacznie iść w lepszą stronę, to nic nie stoi na przeszkodzie żeby dostali pochwały. Nie mniej ruganie się do tego przysłuży. A jak ktoś ma ochotę chwalić shit, to niech sobie chwali, tylko niech się potem nie dziwi jak sam zostanie zjechany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Ja jestem za tym żeby oni zarabiali na tej pizzy, a nie na żebractwie internetowym, naprawdę życzę im sukcesów. Chciałbym żeby oni i Gapcio STANĘLI NA NOGI, a nie się poniżali w internecie.
  • Odpowiedz
  • 0
@ziolowytomek ale machuj p------i głupoty tak jak z ta sprzątaczka. Tak jak z Polonią 1.0. zakrzywia rzeczywistość tzn najnormalniej w świecie kłamie. Dla takich ludzi nie ma resocjalizacji.
  • Odpowiedz
  • 1
@eMinimi a co do komentarzy na YT to łysy i jego parobki kasują każdy niepochlebny i krytyczny komentarz więc tu nie ma miejsca dla parobków machajowych
  • Odpowiedz
@ch_2: Łysy kasuje każdy komentarz? przecież tam co 3 koment jedzie bo Łysym, że mu się nie uda. Może piszesz do niego na "ty ch*ju je**ny" i dlatego ci kasuje. Łysy to jest nic przy Gapie, mnie Gapa już dawno zbanował a tylko o alimenty pytałem grzecznie.
  • Odpowiedz
@theLPD: na ten przykład u łysego dostałem bana, bo pod jednym z filmów (dodam, że film w całości polegał na tym, że naczesany prezes latał z telefonem po polonii i nagrywał praktycznie tylko dziewczyny) zobaczyłem komentarz thydy, że wspaniały film, cudowne ujęcia. więc zadałem jej pytanie czy naprawde podoba jej się jak podstarzały typ nagrywa małolaty. a u gapcia jak zadawałem mu niewygodne pytania to nawet często mi odpowiadał a
  • Odpowiedz
@wataf666: On dawkuje ile tej prywatności chce sprzedać i jak widzisz sprzedaje jej nam naprawdę sporo. sam się chwalił córką z Polski. skoro proste pytanie o alimenty go przerasta to niech nie odpowiada - ma prawo. A ja mam prawo do wyciągania wniosków, że gdyby płacił to nie byłby drażliwy temat dla niego. Zresztą nie tylko ja o to pytałem. To dla wielu pozostaje bez odpowiedzi.
a co do Łysego,
  • Odpowiedz
@theLPD: acha, to łysy może mieć "drażliwe tematy" a gapcio już nie. ja zadałem pytanie bezpośrednio do thydy nie do łyseg, dwa razy skasował mój komentarz a później dał mi bana.
  • Odpowiedz