Wpis z mikrobloga

To ja jestem ped... homoseksualistą czy te laski wszystkie w polszy to takie max 5/10 ? każda karyna z tapetą jak dama albo totalne świnie jakieś spocone xDD no #!$%@? ja się bałem dać swojej fotki ale przy tych p0lkach to ja jestem alvaro xDDD , p0lki na tinderze wszystkie takie same , ryje poukrywane bo ani to wyglądu ani stylu , takie 20 letnie baby grażyny XDD , ciężko jakąś znalezc , jedne wyglądają jak gówno a drugie jak by szukały sponsora XDDD , mi się coraz bardziej wydaje że to polacy są przystojni w #!$%@? a p0lki wyglądają jak totalny ściek , topowe wybory w krakowie na tinderze to laski 3/10 XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
#p0lka #blackpill #przegryw
  • 13
@PsykoSmurfer: nie no bez przesady, większość to faktycznie przeciętniaki ale sporo torped też chodzi, jak teraz jeżdżę autem to muszę czasem uważać żeby się za bardzo nie rozglądać na boki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

mi się coraz bardziej wydaje że to polacy są przystojni w #!$%@? a p0lki wyglądają jak totalny ściek

tu już odpłynąłeś w mizoginiźmie za mocno i nikt normalny nie łyknie xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 18
@PsykoSmurfer: @Musze_wygrac_zycie: @Krazownik: @vauecki: @6aesthetic9: @Bellissimo: wkręcanie ludziom że p0lki są najpiękniejsze na świecie to była świadoma komunistyczna propaganda. Faceci jak to faceci, chcieli zarabiać dobre pieniądze a że tutaj się nie dało to próbowali uciekać za granicę co było nie wsmak komunistycznemu rzadowi. Dlatego te wszystkie piosenki itp. Próbowali wkręcić chłopom że co prawda jest bieda, ale przynajmniej są najładniejsze kobiety których za granicą nie
@PsykoSmurfer: Nie wiem ile razy byliście w Hiszpanii czy w Grecji bo #!$%@? chyba z instagrama to bierzecie xD

Przecież te Hiszpanki czy Greczynki mijane na ulicach to w większości kompletne ulance z wąsikiem pod nosem. Owszem, mają piękne włosy zazwyczaj, ale tak to Wcale się nie dziwię hiszpanom czy grekom, że szukają polskich bab.

Owszem, to, że polki są najpiękniejsze to bullshit, jednak słowiańska uroda ma to do siebie, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@PsykoSmurfer: Kwi kwi p0lki najlepsze xD

Typowa bolszewicka propaganda, która wypromowała w filmach kilka ładnych kobiet i zaczęła wkręcać ludziom, że w Polsce najpiękniejsze kobiety. Oczywiście wszystko po to, żeby przykryć #!$%@?ę i biedę jaka wtedy panowała.
PRL to był istny koncert simpowania i #!$%@?.

Przez to właśnie dzisiaj właśnie chłopaki cierpią, bo przez lata okłamywano ich, a mit przetrwał do dzisiaj. Na szczęście niedługo zdechnie przyspieszoną śmiercią.