Wpis z mikrobloga

@SVETER: A ćpa??. To byli ustawki albo kumputerowo przerabiają. Azorku jedno pytanko-co Jacek-Jarek aka ARON nawywijał że widziałem komentarze że w głupocie przebił teraz wszystkich itd. Nie oglądam już za bardzo ostatnio. Jakieś dymy?. Krótko czy coś wiesz :).
  • Odpowiedz
@MrCALVIN: A nic nowego. Nachlal sie i belkotal jak to on przy nagrywaniu kukieł nic wiecej nie wiem. Podobno mial kłótnie z majorem, ale chyba nie puscili jeszcze tego i szef moze wcale nie pusci
  • Odpowiedz
@SVETER: Aha rozumiem-czyli nic nowego że się nachlał :P. No tak musi przejść materiał przez Centaurie. Aaa szkoda gadać xD. Jak zawsze DZIĘKI za info :). Do miłego ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SVETER: Już nie raz nie dwa pokazał że jest chu**m ¯\_(ツ)_/¯ więc tu chyba już nic nikogo nie zaskoczy a na pewno wiele fajnych filmików nie wypłyneło przez bielskie cenzury.
  • Odpowiedz
@MrCALVIN: Ile to musi być giga razem z tym co nagrane z kamer. Ganianie frajerów, ćpunskie jazdy, wiszenie za jaja na plocie, przyjazdy policji, MOPRow itd, ale czuje, ze to dopiero bedzie zarabiane na tym jak mu kukiełki poumieraja.
  • Odpowiedz
jak widzę tego screena to w głowie słyszę "o jejku jejku, jejku jejku"


@OnKujajor91: a ja widzę jak kręci się w kółko z kamerą skierowaną w homoseksualną twarz...
  • Odpowiedz