Wpis z mikrobloga

Ludzie drodzy, powiedzcie mi proszę o czym Wy rozmawiacie z ludźmi. Wiem, że pytanie jest może trochę głupie, ale serio od dłuższego czasu się nad tym zastanawiam. Kiedyś myślałam, że po prostu prowadzę mało interesujący tryb życia, że może gdybym więcej podróżowała, miała ciekawsze hobby itd to wtedy mogłabym brylować w towarzystwie, ale w sumie jak tak obserwuję to stwierdzam, że ludzie serio gadają o jakichś pierdołach. Bracia i siostry wygrywy, jak Wy to robicie, że jak spotykacie nowych ludzi w pracy, na imprezie czy gdziekolwiek indziej, to potraficie gadać o wszystkim i o niczym, a ja siedzę jak ten mruk :(
#introwertyzm #przegryw #niesmialosc
  • 4
@Konserwa_Nieturystyczna1 ostatnio z nowo poznanymi rozmawiałem o szkole (sposobie nauczania, studiach), zainteresowaniach (sport - jak coś osiągnąć na zawodach, wytrwałość;, IT - wejście w branże itp), pasji (robiłeś to, a ja właśnie chciałem tego spróbować...) , bieżących wydarzeniach (czy wracamy na uczelnie? jak oceniacie zajęcia/pracę zdalną), planach na wakacje ¯_(ツ)_/¯
@Konserwa_Nieturystyczna1 u mnie to zależy z kim rozmawiam, a jestem introwertykiem - zazwyczaj badam na jakie tematy mogę z kimś pogadać. Jak widzę, że kogoś interesuje gotowanie, to zapytam co najlepszego jadł lub coś takiego. Wychodzę z założenia, że większość ludzi lubi mówić o sobie a ja z kolei nie za bardzo, więc raczej zmierzam w kierunku tego, aby to oni więcej mówili. I o dziwo dzięki temu uchodze za w miarę