Wpis z mikrobloga

Witam, Mireczki pomaga ktoś zdobyć receptę na #medycznamarihuana ?  Cierpie na zespół stresu pourazowego na skutek osierocenia w młodym wieku, bezsenność i ogromne bóle po wypadku (rowerzysta prawie urwał mi rękę) w którym pokruszył mi się obojczyk wraz z mostkiem i w pewnym sensie jestem pół kaleką. Mieszkałem w Niemczech przez 9 lat i bedąc za granicą nie miałem żadnego problemu z załatwieniem leku Aurora 20/22 czy normalnego suszu a w Polsce wiadomo raz, że strach dwa państwo z dykty.
Ostatecznie nie medyczna w warmińsko-mazurskim
#cbd #erecepta #420 #pomocy #thc #medycznamarihuana
  • 30
  • Odpowiedz
@Mathieu_gbw
@krokof dobra, przekazałem im info. Tam tylko susz czy jakiś olejek można załatwić? Jemu lepiej jest podawać w postaci kropli a ja nie orientuje sie co jest dostępne na polskim rynku
  • Odpowiedz
@endipek: Skoncentrowany olej rso jesteś w stanie na nielegalu zalatwic. Znajdź grupę rso costam na fb i tam pytaj. Rso jest bardzo skoncentrowany. Zwykły olej cbd kupisz byle gdzie bo jest legal ale to chyba nie pomoże
  • Odpowiedz
@Mathieu_gbw: Czyli oni „na gębę” przez telefon wierzą ludziom w ich schorzenia i przepisują receptę na mj? Bo u mnie np od 10 lat jest przewlekły ból kręgosłupa (kregozmyk), mam dokumentacje medyczna, ale jak niby mM im to pokazać? Są w ogóle wizyty na miejscu w Warszawie? Czy te aurory to są tylko takie mocne po ok 20% thc? Bo mi psychodela niepotrzebna…
  • Odpowiedz