Wpis z mikrobloga

Witam, Mireczki pomaga ktoś zdobyć receptę na #medycznamarihuana ?  Cierpie na zespół stresu pourazowego na skutek osierocenia w młodym wieku, bezsenność i ogromne bóle po wypadku (rowerzysta prawie urwał mi rękę) w którym pokruszył mi się obojczyk wraz z mostkiem i w pewnym sensie jestem pół kaleką. Mieszkałem w Niemczech przez 9 lat i bedąc za granicą nie miałem żadnego problemu z załatwieniem leku Aurora 20/22 czy normalnego suszu a w Polsce wiadomo raz, że strach dwa państwo z dykty.
Ostatecznie nie medyczna w warmińsko-mazurskim
#cbd #erecepta #420 #pomocy #thc #medycznamarihuana
  • 30
  • Odpowiedz
@Mathieu_gbw: taniej wyjdzie ci próbować na nfz do 10 lekarzy rodzinnych, aż wreszcie trafisz. naprawdę, to nie jest tak, że każdy odrzuca, szczególnie jeśli macie jakąś podstawę (a musicie mieć i tak, żeby dostać). taniej wyjdzie ci też psychiatra, też są tacy, którzy chętnie przepiszą
  • Odpowiedz
@cornellius: Wiem, że jest stosunkowo mało psychiatrów, którzy chcą wypisywać, bo wielu się po prostu na tym zupełnie nie zna a rodzinnych pewnie jeszcze mniej. Myślę, że lepiej się na pierwszy raz umówić do jakiejś kliniki i potem ewentualnie przedłużać gdzie indziej niż się bawić w szukanie kogoś kto wypisze
  • Odpowiedz
@Mathieu_gbw: myślę, że jednak koncertowo dajesz się ruchać. znam kilka osób, którym łatwo przepisał to ortopeda, ale jak wolisz do bardzo drogiego tematu dopłacać jeszcze za wizytę, twoja sprawa. próbować warto
  • Odpowiedz
@Mathieu_gbw: zwracam honor, byłem dzisiaj u rodzinnego, któremu poważne schorzenie nie wystarcza i u psychiatry, który wolał wypisać benzodiazepiny. zapisałem się do izww, ostatecznie przynajmniej cenowo jedyni, u których wygląda to akceptowalnie
  • Odpowiedz