Wpis z mikrobloga

Wykres BTC. Na te chwile sytuacja jest w pyte interesująca. Nie da się jednoznacznie okreslić kierunku kolejnego ruchu.

1. Argumenty wzrostowe:

- formacje techniczne - ani za bardzo nie wiadomo co jest grane, ani uczestnicy rynku nie potrafią się opowiedziec po ktorejs ze stron. Stoimy w środku czy to formacji klina czy 3 dołków. Co tam bysmy sobie nie dopasowali

- obydwie formacje sa wzrostowe (33k i 34k)

- fibonacci 37k, ale to target wyznaczony z formacji klina przy zalozeniu wybicia górą i potencjalnego osiagniecia - bliżej konca miesiąca

2. Argumenty spadkowe:

- wczesniejsze pozycje inwestorow sugerowały wzrosty, ale ostatnie doby przyniosly open interest (prawdopodobnie) zrollowany na spadki i to bijąc na głowe opcje call.
Znalazlem 2 podobne sytuacje w przeszłości (np 25 kwietnia) i kończyło się wzrostami. Dlaczego? no kerwa nie wiem. Wyobrażam sobie hipotetyczne sytuacje, jakby to moglo sie odbywac przy udziale hedge funds, ale żadna nie ma sensu.

%% 30minut i 2 piwa później##

- chyba, że sprzedają opcje puts (ktore są aktualnie drozsze, bo niska cena BTC z tendencją spadkową) i skupują opcje call, ktore sa tansze. Wraz ze wzrostem kursu zyskuja podwójnie (premium i kontrakty). 1przypis

To by oznaczało, że nie ma żadnych argumentow na dalsze spadki, są tylko na wzrosty (w przedziale czasowym jak na wykresie) ¯\(ツ)_/¯¯\(ツ)_/¯


#kryptowaluty
#bitcoin
#kryptoanaliza
#ethereum
Fangu - Wykres BTC. Na te chwile sytuacja jest w pyte interesująca. Nie da się jednoz...

źródło: comment_1626503453FJrunwT7NIFuXWGM1u18b0.jpg

Pobierz
  • 10
Całe szczescie macie mnie i biorac pod uwage podobne ruchy w przeszlosci - albo za jakies 14h albo pod koniec niedzieli - powinniśmy wylamac klin górą.
@kowalkowskij: nie jestes jedyny ktoremu skradłem serce, nawet to przyjemne mimo że pedalskie xD
@theromanpolan: przewiduje taki scenariusz na wrzesien
@Benio_Czarodziej: moje analizy przewidują krotkie periody czasowe, co zaznaczam na wykresach
@atari_xd: jak wyzej, oczekuje spadków po wzrostach (taka koncowka sierpnia bylaby idealna), ktore fakeowo dalyby nowe nadzieje i dopiero wtedy spowodowały haps za dupy
@Fangu: nie wiem , ale trzeba mieć w zapasie scenariusz nieprzewidziany jak V-shape

na moje oko ta korekta powinna być krótsza i pójdziemy dalej , mimo jakiegokolwiek pierdnięcia , chociaż idealnie widzi mi się ostre jebnięcie i nagłe zejście poniżej 10k do szybkiego wyleszczenia , szczególnie że to jest możliwe gdy około 20 MLD USDT jest na futersach binance , a teraz możliwe że pojadą z tetherem , a gdyby tak
t.....n - @Fangu: nie wiem , ale trzeba mieć w zapasie scenariusz nieprzewidziany jak...

źródło: comment_1626518975gJfv1CTo2QR0zbLF34Elqi.jpg

Pobierz