Wpis z mikrobloga

Jak działa doinstalowywanie usług google do huaweia? Myślałem żeby wziąć mamie p40 lite, bo w tej cenie kosi wszystkie inne telefony, jednak oczywiście musi być facebook i chrome, bo jest przyzwyczajona. Tak poza tym mama nie instaluje żadnych aplikacji, korzysta tylko z przeglądarki, aparatu i telefonu. Czy jak zainstaluje to raz to zostanie, czy będę musiał się liczyć z tym że za 2 miesiące się to zepsuje, i możliwe że nie będę mógł już naprawić?
Ewentualnie co innego do 600 zł dla mame (chyba że mi #mediaexpert nie wyśle, tak samo jak mi zrobił z mi10, nie wyślemy Panu w promocyjnej cenie bo nie mamy, 2 dni po anulowaniu cyk, dostępne w oryginalnej cenie) ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#huawei #telefony #kiciochpyta
  • 10
@Media_Expert: Szczerze to anulowałem zamówienie, bo nie mam zamiaru się znowu użerać z Waszą obsługą klienta. Przy poprzednim zakupie ponad tydzień czekałem na wysyłkę, osoba wyznaczona do kontaktu ze mną odpisywała mi na maile po trzech dniach, by ostatnie poprosić mnie o kontakt z infolinią. Na infolinii spędziłem ponad godzinę, przełączany między różnymi konsultantami, by ostatecznie dowiedzieć się że w sumie to nie wiemy kiedy i czy w ogóle telefon zostanie
@MeowsAndStuff jak nie spieszy ci się z zakupem to możesz się zainteresować redmi note 9 w wersji 4/128. Chwilę temu był we wszystkich sieviówkach po 599. Wydajność lepsza od p40 lite i spokój że nie trzeba myśleć o bawieniu się we wgrywanie usług Google.