Wpis z mikrobloga

Ostatnio po długim czasie wróciłem do grania na konsoli i szukam coś w co warto zagrać na ps4 ale raczej z światem ograniczonym, grę w miarę krótką i przyjemną fabularnie. Więc gry typu Uncharted, Wiedźmin, Tomb Raider odpadają między inny ze względu na czas rozrywki.

Może TLOU2 ? Nigdy nie grałem, opinie są różne ale spoko byłoby samemu się przekonać czy to faktycznie taka kicha ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #ps4
  • 15
@bercikk31: Ale Ty wiesz, że takiego Wieśka można dla samej fabuły przejść? ( ͡° ͜ʖ ͡°) to że świat ma gigantyczną powierzchnię nie znaczy, że musisz ją zwiedzać. Ja przy pierwszym podejściu robilam tylko fabułę i bawiłam się świetnie, od questa do questa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bercikk31: Raczej pewnie posiadasz swój gust i powinieneś wiedzieć co ci się spodoba. TLOU 2 bardzo dobra gra (przejście zajmuje około 30 h), czasem się dłuży, ale moim zdaniem warto. Jeśli nie grałeś w cześć pierwszą to oczywiście od pierwszej trzeba zacząć.
Krótka gra, która sprawia jakaś tam frajdę to Infamous second son, fabuła nie powala, ale zagrać można, krótszy od niej jest samodzielny dodatek, odrębna historia Infamous First Light. Krótka