Wpis z mikrobloga

@Brajanusz_hejterowy: 17 lat? O czym ty bzdylu mały memujesz, jak nie jesteś dynamicznym oskarem deweloperskim tylko normalnym facetem to licz na związek gdzieś koło 22 lat. Gdybym ja miał 17 lat to bym sobie od nowa życie ułożył.
  • Odpowiedz
@Panas: po prostu tutaj na wykopie jest takie przeświadczenie że TRZEBA mieć dziewczynę w wieku 16-18 lat inaczej przegrywasz życie. Najlepsze że większość tych osób co tak twierdzi to sobie to wmówiła. Ja kończąc technikum nawet nie myślałem o tym żeby mieć dziewczynę. Dopiero na studiach zacząłem o tym myśleć i na wykopie się dowiedziałem że już za późno i przegrałem życie XDD. Większość kumpli wchodzi w pierwsze związki w wieku
  • Odpowiedz
@mlodyernest: nie tylko na wykopie, krążą po internecie statystyki że pierwszy seks ma się za sobą w wieku 16 lat, i to ludzie biorą sobie do serca. Wykop, Reddit, facebook, gdziekolwiek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mlodyernest: ale cope xD kuc z technikum chwali się że nie miał brania wśród lasek. tego jeszcze nie grali. Najlepsi genetycznie samcy znajdują laski bardzo wcześnie, ale tobie pozostaje jedynie żałosne wypieranie rzeczywistości.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@mlodyernest: Bo Polacy to Hindusi Europy, którym wmówiono, że płeć piękna to największa wartość i bez kobiety są śmieciami. Dwóch moich kumpli skończyło na sznurze przez tę chorą indoktrynację.
  • Odpowiedz