Wpis z mikrobloga

@dymek95: Zawsze myślałem, że parafia św. Józefa jest troche rozgarnięta i nie odwala takich akcji a tutaj z czymś takim wyskoczyli. Ale w sumie to parafia jednego z największych dzbanów w radzie miasta to może on z tym wyskoczył.
  • Odpowiedz
@dymek95: jako burmistrz chyba bym odpowiedział:

"Rozumiem państwa zaniepokojenie, że w waszej ocenie święto i jego przesłanie jest sprzeczne z wiarą w Jezusa Chrystusa, ale #!$%@? mnie to boli.
Jeżeli chcą państwo uczestniczyć w uroczystościach, które w państwa ocenie z wiarą w Jezusa Chrystusa sprzeczne nie są, proszę pójść do kościoła"
  • Odpowiedz
@dymek95: Ale oni mają na... we łbie, ale popieram, też jestem przeciwnikiem oddawania czci obcym bóstwom np. żydowi skazanemu na karę śmierci, tylko wiara słowiańska a nie bajki beduinów z bliskiego wschodu.
  • Odpowiedz
Katolicy kiedyś: wprowadzają nawrócenie siła, nie boją się mordowania, tortur, przesiedleń

Katolicy teraz: chlip, chlip. Kolorowa farbka taka groźna dla
  • Odpowiedz
@dymek95: Komentarz z FB:
"Taaak niech się bawią, posypują farbą , każdy jest wolny, a bramy piekielne szerokie. Czy głosy wszystkich naszych księży wielunskich nie pobudzają do myślenia...Zacznijmy myśleć....Niech się bawią...."

xdddddddddddddddddddd
  • Odpowiedz