Wpis z mikrobloga

@NaczelnyMizoginRP Tutaj raczej chodzi o ofertę Magenta Biznes, w opisie jest napisane że jest to taryfa biznesowa, to pewnie jakiś reseller ale nie jestem pewien co do legitnosci skoro trzeba wykupić minimum 3 miesiące i to poza allegro

Chyba najlepszy sposób żeby się przekonać to napisać do sprzedającego
@NaczelnyMizoginRP wiem, dlatego się spytam czy bierze z ochroną paypala, ale jego biznes wydaje się legitny, sprawdzałem i gościu sprzedaje sprzęt do satelitarnej telewizji i jest zarejestrowany w bazie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@chix: @droid43210: spojrzałem na nick sprzedawcy i już wiem o kogo chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ten sam gość ma nick onken(jakoś tak) na forum bez-kabli.pl Jakoś na początku kwietnia wziąłem od niego tą ofertę, no i nie narzekam, wystawia mi fakturę na firmę, faktura od FHU EMI Marek Twardowski. Oferta bez limitu prędkości, na routerze z agregacja 2 pasm wyciągnąłem 120Mb/s
@MamByleJakiNick: A jak wygląda prędkość względem mobilnego LTE? Czy faktycznie jest jakaś priorytetyzacja sieci dla klientów "biznesowych"? Bo mi się wydaje że mam obciążanego BTSa najbliżej domu bo w nocy mam 100 mb/s a w dzień 40 :p
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@chix: łączę się z BTS oddalonym o 9km, więc te 120Mb/s na 2100+2600Mhz to i tak bardzo dobry wynik ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trudno mi powiedzieć, bo BTS z którego korzystam jest słabo obciążony. Te 120Mb/s to na strychu, w godzinach 18-19, na codzień mam router na parterze i stabilne 40-60 przy agregacji 1800+2100, bez względu na porę dnia. A nie wystawiam routera na strych, bo i
@MamByleJakiNick: U mnie T-Mobile (a w sumie też Orange, bo jest Networks) ma wieże oddalona o 1,4 km, a obecnie biorę od lokalnego dostawcy ale jest to 25 Mbps i jeszcze często spada do zera. Na speedtestach z mobilnego LTE mi wychodzi 50 Mbps (czwartek 13:00) i 100 Mbps (wtorek 01:00). Wygląda na to że ciekawa oferta, no to będę pisał do sprzedającego ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@chix: czyli u Ciebie obciążenie jest widoczne, stąd te wahania prędkości. Warto może sprawdzić jeszcze w godzinach potencjalnie największego obciążenia, nie wiem, może weekendy wieczór? Co do samej oferty to nie zauważyłem jakichkolwiek limitów, więc polecam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5G bez żadnych limitów marzenie

@Witson: Jak przeprowadzą aukcję pasma C i operatorzy uruchomią tam sieć, to pewnie tak. Dopóki to nie nastąpi to w 5G są osiągi na poziomie "zwykłego" LTE z agregacją 3-4 pasm.
@mp107: Jakie to są mniej więcej prędkości? Posiadam tmobile bez limitu i w telefonie wyciągam bez problemu około 220mbs a bardzo rzadko zdarzają się spadki poniżej 150, ping rzędu 15-20. Oczywiście przy co najmniej 4 kreskach zasięgu lte
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dziku90: przez jakiś czas używałem Huawei E5573(przenośny, z baterią, zasilany USB), działa na jednym pasmie. W moim przypadku miałem 20-30, w porywach do 40Mb/s. Teraz korzystam z Huawei B535, agregacja 1800+2100, i działa fajnie - 50-60Mb/s stabilnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak mam router na parterze, gdzie sygnał 2600 jest szczątkowy to ten router w zupełności spełnia potrzeby, łapie dobrze sygnał z 2 pasm, z agregacja. Sprawdzałem