Wpis z mikrobloga

Jak wam się mieszka w akademikach basecamp #lodz #akademik
Pytam bo w #katowice też to budują, cena trochę wysoka jak za pokój 15m² (1230 miesięcznie), ale może warto?

Jakoś opiniom z Google nie wierzę. Zbyt łatwo można to kupić. #studbaza
  • 20
@jeffex Sa dwa w lodzi drugi ma 47 opinii i ocenę 4.9, ale jak tak sobie czytałem to główne zastrzeżenia do obsługi (wchodzą do pokoi bez pytania) i o rosnące koszta.

W sumie zerknąłem do regulaminu i cena pokoju to np. Minimum 1300, ale do tego jeszcze 200 za media + 250 zł opłaty "rezerwacyjnej" (nie jest zwracana) + kaucja (depozyt opłata za 1 miesiąc). W jakiejś opinii czytałem również, że pranie
@izkYT: Znajomy mieszka, zamyka się ze wszystkim 1300zł. Ale Polaków to ze świecą szukać. I no pranie płatne dodatkowo xd Jedyny sens moim zdaniem to jak jesteś dynamiczny i chcesz egzotycznego akademickiego życia i prywatności, ale to i tak lepiej wychodzi mieszkanie, gdzie teraz jeszcze można znaleźć w dobrych cenach
@izkYT: Kumpel mieszkał w Basecampie w Łodzi przy Rewolucji 1905 r. Narzekał strasznie na cienkie ściany między pokojami, przez co słychać było wszystko. A tak to niby ok, po prostu "luksusowy" akademik.
@izkYT: przecież ceny w tym bassecamp to żart, dużo lepiej i taniej wynająć sobie mieszkanie czy duży pokój w kato. Niestety mieszkam koło tego cuda. Nie wiem kto wgl pozwolił na budowę tego czegoś w takim miejscu, przeciez paderewskiego i sikorskiego będą stać w korkach od 7 do 19. Niestety ale Paderewa z najlepszego osiedla staje się corsz gorsza do życia.