Wpis z mikrobloga

Nie ma nic gorszego jak myśli, że jest na tej ziemi osoba, która w dodatku mieszka niedaleko ciebie, a która podoba ci się do takiego stopnia, że nie możesz przestać o niej myśleć, ale wiesz, że to co jest w głowie pozostanie tylko tam, gdyż nie masz absolutnie żadnych szans. Jak zapomnieć o takiej osobie? Ja już naprawdę nie mogę tak dłużej...

#przegryw
  • 28
Jak będziesz miał takie podejście to nic to w twoim życiu sie nie zmieni. Ja akurat jestem młoda i nie mam rozkim na temat że ktoś może być młodszy, co do wyglądu jestem nie zbyt piękna, a kasy narazie nie mam wiele. Czy to znaczy że jestem gorsza? Nie. Zasługujesz na miłość i na kogoś fajnego dla siebie samego. Nie wątp w swoje możliwości. Jak laska nie jest pusta to powinna to
@kermisia Ale w tym problem, że absolutny maks. to 4 lata, a najlepiej 3. Dla większości różnica nawet 7 lat to nic, ale dla niej jak widać ma to znaczenie.

@Aziz_Shavershian Gdybym to wszystko mógł zrealizować w miesiąc... Do tego potrzeba czasu, a obawiam się, że zanim stanę się naprawdę dobry to już będzie dawno za późno. Nigdy tak w sumie nie miałem, zawsze szybko przechodziło, a tutaj jednak nie