Wpis z mikrobloga

#flagiswiatamirko #pytanie #glupiewykopowezabawy To jak, chciałby ktoś powtórkę z flag świata ZNOWU - tym razem z inną drabinką żeby uniknąć błędy poprzedniej edycji (pamiętamy #estonia)? ( )

Nie chcę robić żebroplusów, ale chyba to jedyny sposób żeby zobaczyć ile jest chętnych. Jeżeli chcesz więc drugiej edycji konkursu na najlepszą flagę świata - daj plusa.

1. Konkurs flag wojewódzkich zająłby za dużo
2. Konkurs flag amerykańskich stanów został przerwany z powodu aktywności mniejszej niż aktywność kiedy tag został przywołany do życia wraz z pierwszymi postami
3. Konkurs flag republik/miast/obwodów rosyjskich uważam osobiście za dobry pomysł, rozważam go jako opcję JEŻELI wolelibyście to zamiast flag świata po raz drugi. Głosowanie w komentarzu.
XkemotX - #flagiswiatamirko #pytanie #glupiewykopowezabawy To jak, chciałby ktoś powt...

źródło: comment_1626360574oiug5kPVRCPaTmaxwteRhh.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@jPaolo2: Nie zgadzam się z tym stwierdzeniem, gry o największym natężeniu były najmniej nacechowane politycznie - w końcu co mamy do Kanady, Kiribati, Seszeli, Chorwacji, Bhutanu, Brazylii czy Korei Południowej? Można jedynie dać argument Hiszpanii (ostatnio dużo o niej wpisów w tonie negatywnym), która przegrała w ćwierćfinałach, a wiele ludzi twierdziło że powinna odpaść wcześniej. Jasne, zdarzyły się sytuacje gdzie ktoś preferował coś ze względu na politykę, ale uważam - całkowicie
  • Odpowiedz
@jPaolo2: Uważam że flaga Serbii była lepsza od wszystkiego przez co przeszła, a nawet od kilku flag z którymi przegrała i nie mogła się zmierzyć dalej, tj. Hiszpanią i Urugwajem, a także Kanadą która zajęła drugie miejsce w finale. Uważam że Chorwacja jest od niej ładniejsza i gdybym miał sam typować flagi po swojej drabince to Serbia zaszłaby bardzo daleko. NIEMNIEJ całkowicie rozumiem i szanuję twoje zdanie oraz twój gust, dziękuję
  • Odpowiedz
@XkemotX:
Pomysły:
Może zrobimy wstępną rundę, gdzie użytkownicy nominują po 10 flag, a następnie zrobimy wśród nich turniej, prezentując flagi anonimowo.
Tematem może być albo "regionalne flagi świata".
lub .
Pomysł na przyszłość - "historyczne flagi państw, i terytoriów".
Jeśli będzie około 30 użytkowników, którzy są zainteresowani, będziesz miał 300 ulubionych flag do zrobienia turnieju.
  • Odpowiedz
@mobutu2: Dzięki za pomysły, rozważyłbym je jednak w przyszłości, po tym co stanie się teraz, z racji że wolałbym to zorganizować ze zbitą i aktywną grupą uczestników, a od ostatniej edycji minęło mnóstwo czasu - niektórzy nie będą chcieli, niektórzy mają bany i zamknięte konta, jeszcze inni będą kompletnie nowi, a ludzie będą oburzeni wyborami "randomów". Tak czy siak spoko pomysł.

@heheszek_wspanialy: Odpadła od razu przez margines głosów, chyba największe
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@rogerro: Pomyślę jak wyjdzie ile będzie tych flag, bo mam zamiar trochę odświeżyć i poprawić wszystko co jestem w stanie, a co nie było najlepiej wykonane w pierwszej edycji. Ogólnie jedno co wiem to że
Na pewno niedługo startujemy, ogarniam flagi, tabelki, obrazki i jazda
  • Odpowiedz