Wpis z mikrobloga

@NikczemnyJudasz: Siedzę w bloku. Zgadnij, ile sieci bezprzewodowych mam w zasięgu? Jeśli mam coś przeciwko, to co mam zrobić? Kupić domek na wsi?
Ty pewnie nie pamiętasz czasów, gdy pasma były miejscami przepełnione na niektórych osiedlach, ale ja i owszem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Podałeś przykład z rodzaju "no a benzopiren fruwa w Polsce w powietrzu hehe czemu oddychasz albo nie przeprowadzisz się XDddd"

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sebar25: Bo są takie dzbany jak Wy i bez przymusu zbyt dużą część społeczeństwa, tak duża że nie uzyskanoby efektu standnego by nie brała xD
  • Odpowiedz
ale czemu szkalujesz że szury? Nie jestem antyszczepem ale w szczepionkę na koronkę nie wierzę, nie chcę mi się gadać i tłumaczyć po raz enty, macie chwilę obejrzyjcie niedługi wywód dr. Astrid Stuckelberger (to nie jest film z żółtymi napisami) a po obejrzeniu zapraszam do dyskusji


@dyslexia: To jest ta sama Pani
https://konkret24.tvn24.pl/swiat,109/to-jest-najgorszy-koszmar-jaki-mozesz-miec-teoria-spiskowa-o-pandemii-spars,1067093.html
  • Odpowiedz
Szczepionka - niektórzy chcą się zaszczepić, niektórzy nie chcą, a Ty masz z tym problem.


@KEjAf: Niektórzy chcą pić alkohol przed jazdą samochodem a niektórzy nie.
Niektórzy wolą palić dobrym węglem, a nie jakąś elektrycznością lub gazem.

Zdrowie społeczeństwa to sprawa dotycząca społeczeństwa. Jednostce się nigdy nie opłaca robić sobie kłopotu ze szczepieniem, ze zmienianiem źródła ciepła lub nie piciem alkoholu na imprezie na którą się pojechało samochodem. Ale dla dobra
  • Odpowiedz
@anonimowyzpl: Mnie bardziej rozpieprza to:

Źródła naukowe? Badania naukowe? Opinie fachowców w swojej dziedzinie? Bleeee!

Facebook? Filmiki z żółtymi napisami? Gówno posty Iwana Komarenki jako eksperta od szczepionek? Jak najbardziej! xD
  • Odpowiedz
@NikczemnyJudasz: a kto powiedział o tężcu? Kto powiedział że szczepionki są złe? Większość antyszczepionkowcow ma na myśli TYLKO I WYŁĄCZNIE szczepionkę na covid ktora jest pierwszą w historii szczepionka RNA testowana na ludziach.
  • Odpowiedz
@NikczemnyJudasz: inne szczepionki są dłużej stosowane na ludziach, wiadomo o długofalowych skutkach ubocznych. Szczepionka na covid jest szczepionka RNA, działa zupełnie inaczej a pierwszy raz na ludziach była zastosowana rok temu. Ot cała historia
  • Odpowiedz
Zdrowie społeczeństwa to sprawa dotycząca społeczeństwa. Jednostce się nigdy nie opłaca robić sobie kłopotu ze szczepieniem, ze zmienianiem źródła ciepła lub nie piciem alkoholu na imprezie na którą się pojechało samochodem. Ale dla dobra społeczeństwa jednak należy coś w tym kierunku robić.


@Grewest: czyli twierdzisz że z punktu widzenia samolubnej jednostki lepiej by było się nie szczepić, ale należy to zrobić dla innych, tak? No, to jest zupełnie inna postawa niż
  • Odpowiedz
czyli twierdzisz że z punktu widzenia samolubnej jednostki lepiej by było się nie szczepić, ale należy to zrobić dla innych, tak


@KEjAf: tak. Zawsze należy walczyć z efektem gapowicza.
  • Odpowiedz
@Grewest: O, komentarz mi wskoczył dwa razy więc jeden usunąłem, zostało zero. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Pisałem że to wcale nie jest takie oczywiste czy "zawsze należy", kłóci się to dość mocno z naszymi zachodnimi normami kulturowymi, w szczególności przykładaniem wagi do wolności jednostki.

Tak czy inaczej, to jest zupełnie odrębne pytanie, w obrazku OPa chodzi raczej o to dlaczego niby ludzie nie robią czy też robią
  • Odpowiedz
@GeDox: Stary, mój brat wychował się na wsi, a teraz mieszka w Zurichu i jest dyrkiem w liniach lotniczych :] Tutaj nie chodzi o to skąd pochodzisz, ale jakie masz ambicje i inteligencję.
  • Odpowiedz