Wpis z mikrobloga

Uhuhu sypie się jareczkowi kanał. Kiedyś wycieczki do Zakopanego, prom do Szwecji, 3 monitory, paczki od Krysi z Niemiec. Teraz "wakacje" za Suwałkami, na śniadanie zupka chińska, a wszystko to przyprawione spaniem w dwudziestoletniej skodzie. I to wszystko w wieku zaledwie 40stu kilku lat. Faktycznie nie każdy może osiągnąć taki sukces. Menelu i menelico wiem, że to czytacie - kończy się już oszukiwanie i okradanie widzów. Niewiele dzieli cie od losu maria, którego poniżałeś, ale jesteś już bezdomnym na pół etatu. Mam nadzieję, że za twoje kłamstwa, pomówienia, oszustwa i pychę wylądujesz w rowie (być może nawet w tym samym co robiłeś kiedyś film z gotowania). Bo ani nie masz wstępu do matki, a niech ona na stare lata ma spokój od domowego oprawcy, ani nie masz wstępu pod bramkę #kononowicz bo jest już tam jeden usłużny menel, to po co drugi.

#mexicano publicznie chwalił się kwitem z zatrzymania przez policję, z powodu znecania się nad własną matką
  • 3
@serbski_schab: @Mam-na-imie-Porucznik: W lutym Menel będzie już miał 46 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°) Starzeje się co widać, stary chłop bez żadnych perspektyw. Nie ma nic do zaoferowania, żadnego kontentu. Jeszcze chwila i YouTube o nim zapomni. Będzie znowu kombajnem do petów - do tego bezdomnym bo jak Iwonka kopnie go w tyłek to już do mamusi nie wróci ( ͡° ͜ʖ ͡°