Wpis z mikrobloga

Jak patrzę na wszystkie statusy na fb pod tytułem "Nareszcie mgr!" "mgr imie na nazwisko" to ciśnie mi się na klawisze - no i co #!$%@? z tego. Większość z tych ludzi wróci z powrotem do tej samej #!$%@? pracy, albo dostaną jakąś pracę która też będzie mało płatna bo spędzili 5 lat na bezużytecznym studiowaniu i nie mają doświadczenia w pracy. Idiots, idiots everywhere. (Nie mówię, że każdy, ale 90% na pewno.)

#studia #mgr #idioci
  • 6
@grimes997: nie sądzę. Większość z tych ludzi i tak już pracuje. Skoro pracują to dostali pracę nie mając pełnego wykształcenia. Więc budują już swoją wiedzę z doświadczenia. A większość podchodzi "no skoro już zacząłem i mi niewiele pozostało to dokończę".
@rtgn: Stary... Ja mam kumpla, ktory ma ustawionych rodzicow(mozna powiedziec, ze milionerzy). Jego kariera to oczywicie firma rodzicow i guess what? Rodzice, ktorzy nie maja nawet sredniego wyksztalczenia(zalozyli najzwyklejszy interes po 90tym i potem go rozwineli) wypchali go na studia, zeby wstydu nie bylo. Koles teraz spedzi 5 lat(zostaly mu jeszcze 3) na marketingu i zarzadzaniu ;).