Wpis z mikrobloga

@absoladoo: tak, tak, po za tym, że nie pale od przynajmniej roku w ogóle, tak, że Twoja teoria jest inwalidą. Polska, Francja, Irlandia, Anglia w każdym z tych krajów kierowcy tirow jeżdżą jak debile! #!$%@? królowie dróg, bo wiedzą że raczej nic się im nie stanie.
@miszcz_ortografi: żona mefedron #!$%@?? Nie masz pojęcia o czym piszesz. #!$%@?ła Cię jednostka na autostradzie i piszesz nam tu, że mną gardzisz? To ja tobą gardzę pajacu. Pewnie jezdzisz jak #!$%@? i musisz odreagować na wykopku zaczepiając normalnych użytkowników tego tagu
@Ezdrive: jednostka? Proszę cię, setki jednostek jak już. Sorry, ale w tej grupie zawodowej jest jakaś ponad przeciętna reprezentacja debili. Przynajmniej 10 razy swoim debilnym zachowaniem kierowca tira prawnie mnie zabił. Wyjdź w piwnicy to sam zobaczysz co oni wyprawiają na drogach.
@absoladoo: ja też, ale nie szanuje ich i stylu ich jazdy. Zresztą tirowoec to stan umysłu. Mam za sobą setki tysięcy kilometrów w całej Europie i żadna osobówka nigdy nie stworzyła takiego zagrożenia jak niezliczone ilości tirow


@miszcz_ortografi dokładnie gówno są warte twoje obserwacje, co potwierdzają statystyki. Postaraj się nie zabić nikogo swoją osoboweczka, albo rowerem, bo te pojazdy są statystycznie bardziej śmiercionośne od TIRów
Pobierz wezsepigulke - > @absoladoo: ja też, ale nie szanuje ich i stylu ich jazdy. Zresztą t...
źródło: comment_1626315913L5zsFEWxqAxtKqsKfJTSAz.jpg