Wpis z mikrobloga

@Scaf: Nedved mówił w wywiadzie że nie mieli żadnych głosów z obozu Ronaldo że myśli o odejściu i że czekają aż 25.07 stawi się normalnie na trening.
@Scaf: @Minieri: Wystarczy wejść na FB Juvepoland i poczytać co ludzie piszą. Większość nie ma pojęcia na temat transferów, bo czerpią ją z gier komputerowych. Na transfer wpływa tyle czynników, że głowa małą, ale jeden z drugim napiszą, że wystarczyło dać milion więcej euro i piłkarz jest nasz. Ja sam nie byłem przekonany co do tego transferu nie z powodu umiejętności Dolara, ale właśnie przez osobę jego agenta. Nie przeszedł
@xvlk: idz tam oglądać ligę gdzie zbierają ma ulicy od kibiców na kontrakt swojego piłkarza, a prezes klubu wyzywa wszystkich pracowników klubu od błaznów, a jedyni piłkarze, których szanuje, grają we WŁOSKIM Juventusie

@Scaf: Niestety Gigio w Turynie wysypał się przez wiele czynników. Wg. Di Marzio do ruchu by doszło, gdyby Paratici nadal pracował w klubie. Niestety Szczęsny wtedy byłby dwójką, co Allegri uważał za chore, bo klubu nie stać
@WeezyBaby: dla mnie liczy się, ze wysral się na legendy swojego klubu i powiedział, że Buffon czy Zambrotta to lepsi piłkarze od Casillasa i tego przehajpa Roberto Carlosa, który słynął z tego, ze ma duże uda, no gratuluje