Wpis z mikrobloga

Potrzebuję założyć stronę internetową z ssl i pocztę email w tej samej domenie. Strona jest statyczna, będzie na niej maksymalnie kilka zdjęć i kilka linijek tekstu. Zależy mi na tym, żeby szybko się ładowała i była niezawodna. Czy polecacie jakiś konkretny hosting czy wszystko jedno i brać np. home albo nazwa?
#hosting #www #serwery #domeny #informatyka
  • 13
@januszxD: kupujesz domenę w ovh, dostajesz darmowy hosting puszczasz to przez cloudflare (aby trochę przyspieszyć) i za niewielkie pieniądze masz to co chcesz, tylko poczta zostaje zagadką bo nie wiem ile kont chcesz i miejsca potrzebujesz
Zapraszamy do skorzystania z oferty CloudHosting z CDN nazwa.pl. Najtańszy serwer to koszt 100 zł netto za pierwszy rok, cena standardowa po okresie promocyjnym to 200 zł netto. W tej cenie otrzymujesz serwer o powierzchni 100 GB. CDN nazwa.pl przyspiesza wczytywanie stron i poprawia wyniki ich pozycjonowania w wyszukiwarkach, a także stanowi doskonałą ochronę stron przed atakami DDoS.

Serwer możesz testować bez żadnych kosztów przez 30 dni: https://www.nazwa.pl/hosting/

Jeżeli miałbyś jakiekolwiek pytania,
wszystko jedno i brać np. home albo nazwa?


@januszxD: (°°

nie brać home ani nazwa! a dodatkowo ostatnio też nic od H88 (cyberfools i inne które niedługo zmienią się w cyberfools)

te wykopkowe hostingownie pomijając spam pod każdym postem są całkiem spoko, a jak chcesz to mogę na pw podać Ci namiar na firmę znajomego który wiem że jest zajebiście ogarnięta