Wpis z mikrobloga

Mireczki, polecicie jakiś licznik rowerowy na #szosa? Bez GPSa, bo mnie nie stać na takie drogie, mój limit budżetu to 150-200 zł. Najlepiej z funkcją max speed oraz dystansu całkowitego w pamięci. Przy okazji chętnie wysłucham porady czy lepiej bezprzewodowy czy na kablach.
#rower #triban
  • 19
  • Odpowiedz
@luststrings: aaa widzisz, to ja źle zrozumiałem. Myślałem, że zawiera nawigację, ale coś podejrzanie tani mi się wydawał więc coś tu się nie trzymało kupy. Trochę nie widzę sensu takiego rozwiązania, bo i tak jeżdżę z telefonem, na którym odpalam Strave. Rozwiązanie z tym Brytonem jest sensowne na naprawdę długie trasy, gdzie jest ryzyko ze sie telefon rozladuje. Natomiast z tym też można sobie poradzić wożąc powerbank w torbie na kierownicy
  • Odpowiedz
@piesnababy: Bo doczytalem w komentarzach ze chcesz nawigacje, igs10s nie ma prowadzenia po kresce.
Ale jak ma byc licznik GPS to polecam. Ceny troche poszly do gory przez ten VAT ja zaplacilem cos 110 zł. na Ali, ale i tak warto. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit:
Masz akurat jakies promki na Ali, 139 zł. z VAT wiec w sumie to nawet jeszcze na jakis czujnik by ci
  • Odpowiedz
  • 0
@k3lt ale o jakim czujniku mówisz? To ten licznik nie pokazuje np prędkości tylko osobny czujnik trzeba kupić? Licznik kadencji to wiem jak działa, dokupowanie osobno ma tu sens, ale trochę nie kumam tego drugiego czujnika prędkości.
  • Odpowiedz
@piesnababy: Podaje prędkość, ale robi to za pomocą GPS a więc jeśli wjedziesz np. w jakiś tunel to będzie przekłamywał wskazania albo pokaże 0. Albo przykładowo jakiś gęsty las, wtedy też mogą być jakieś małe odchyły w dokładności. Więc jeśli zależy ci na dokładności to do każdego GPS trzeba dokupić czujnik. No chyba że nie masz tuneli w okolicy i jeździsz wyłącznie nad czystym niebem wtedy pokazuje dokładnie. To dotyczy każdego
  • Odpowiedz
@k3lt: ok, rozumiem, dzieki za wyjasnienie. IGPS 10 z czujnikami predkosci i kadencji oraz VAT wychodzi 322 zł na ali. Masz jakieś porównanie z innymi licznikami w tej cenie? Z tego co widzialem to jakies brytony juz da sie wyrwac w tej cenie.
  • Odpowiedz
@piesnababy: Kup sobie czystego igs10s za te 139 zł, i w polsce dokup czujnik np. Magene za ok 70-80 zł. (2w1 prędkość/kadencja możesz używać jednego albo drugiego) Na ali z dodatkowymi akcesoriami wychodzi dość drogo i słabo się to opłaca.
  • Odpowiedz