Wpis z mikrobloga

Jadę pojutrze z dziewczyną do Katanii na 6 dni, planujemy zwiedzić Palermo, Syrakuzy i Taorminę.
Podróż mamy mniej więcej zaplanowaną na każdy dzień, jednak chciałem się dowiedzieć, jak oceniacie bezpieczeństwo w tych trzech miastach?

Nocnych eskapad i imprez raczej nie planujemy, bardziej chodzi mi o wszelkich kieszonkowców, namolnych imigrantów, czy są jakieś miejsca, których lepiej się wystrzegać itp.
#sycylia #wakacje #italia #wlochy
  • 12
  • Odpowiedz
@Wolsky: Katania jest takim sobie miejscem, ale osobiście nic mnie tam nie stało, a mieszkałam w nieciekawej dzielnicy. Oczywiście najlepiej patrzeć na siebie, ale nie spotkało mnie w tych miastach nic przypałowego
  • Odpowiedz
@Wolsky: byłyśmy w dwie dziewczyny, w tym moja koleżanka ma mega okazały biust i kompletnie nic nas nie spotkało ( ͡° ͜ʖ ͡°) to murzyństwo, które się kręci jest tam na szczęście nieszkodliwe, ale oczywiście jak mówiłam - w zatłoczonych miejscach uważać na portfel, nie zostawiać niczego w aucie, tak jak wszędzie
  • Odpowiedz
@makowiec_z_makiem: wyjazd się udał? tez lecę do Katanii i planuję Taorminy i Syrakuzy, o Palermo nie myślałem bo stwierdziłem że za daleko i nie ma sensu się tam pchać, skoro tylko na tydzień lecimy, możesz coś fajnego polecić na wschodnim wybrzeżu? :)
  • Odpowiedz
@mariuszk3: Jeszcze jesteśmy. Katania to najbrzydsze miasto jakie widziałem. Najlepsze tutaj to komunikacja do wyjazdu z miasta XD Wczoraj zaliczyliśmy Taorminę, polecam bardzo ładnie. Dziś e planie Syrakuzy, a jutro wyjazd na 3 dni do Palermo.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@makowiec_z_makiem: o dzięki robimy podobnie, na Etnie byłeś? Jakieś fajne pleze w okolicy? Jak się pociągiem podróżuje? Bo też tak planujemy bo we Włoszech samochód bez ubezpieczenia trochę strach, a z to znowu miliony monet
  • Odpowiedz
@mariuszk3: Etnę odpuściliśmy, plaże w Katanii brzydkie, kąpaliśmy się w Taorminie. Podróżujemy autobusami, naprawdę dobrze skomunikowane. Przy stazione centrale jest dworzec autobusowy. Tam masz Etna oraz Interbus, które zawiozą Was do Taorminy, Syrakuz czy na lotnisko. Do Palermo jedziemy Sais busem. O ile na Etnę i interbusa możesz kupić bilet u kierowcy, tak do Palermo musisz iść do kas które są niedaleko dworca.
  • Odpowiedz