Wpis z mikrobloga

@wesoly_grabarz: Addon "Pawn". Żeby go poprawnie skonfigurować pod swoją postać trzeba skorzystać z Simcrafta - najłatwiej zrobić to tutaj: https://www.raidbots.com/simbot/stats

Symulujesz poprawne staty dla swojej postaci tym programem, potem wklejasz do addona to co Ci stronka wypluje i beng. Co jakiś czas wypadałoby robić re-sim, żeby mieć aktualne wartości względem zmienającego się gearu i balansu statystyk.
  • Odpowiedz
@cechinimuszyna: #!$%@? aż mi się przypomina jak po tygodniu #!$%@? heroic raida w BfA zwiększyłem sobie ilvl o jakieś 50, a potem Simcraft pokazał, że w sumie to mam mniejszy DPS niż miałem w poprzednim secie. Wyłączyłem grę, odsubskrybowałem i już nigdy nie wróciłem.
  • Odpowiedz
@kaarp: musiało to chyba być w BFA podczas 8.3 i to raczej nie była kwestia statów, ale korupcji na itemach, bo to niestety było ostro #!$%@? i np. na moim DH mogłem robić dużo niższy dps (mówimy tutaj o rzędach kilkudziesięciu tysięcy mniej DPS) grając najgorszymi korupcjami vs najlepszymi.
  • Odpowiedz
@Sliddqvist: akurat przed korupcjami, po prostu Forst DK, grałem i miałem set z dużym mastery, a ten z wyższym ilvl miał głównie haste. Wtedy na Raidzie był buff, że twój najwyższy stat dostawał jakiegoś bonusa i z +500 mastery mi się zmieniło na +500 haste, czyli z najlepszego stata na najgorszy. Najbardziej zabolał fakt, że po tym tygodniu biegania myślałem, że w końcu mogę zacząć robić Mythic, ale okazało się,
  • Odpowiedz