Wpis z mikrobloga

"Radosław Mroczkowski przestał być dzisiaj trenerem Widzewa Łódź - informuje "Sport.pl". Łódzki klub zawiesił szkoleniowca w obowiązkach."

Niestety to musiało się stać... wczoraj była straszna kaplica aż serce krwawiło.

Mam nadzieję tylko, że nie odejdzie całkowicie z klubu.

Kogo typujecie na nowego trenera?

#widzew
  • 12
@czlapka: Myślałem nad Bobo Kaczmarkiem... Jeśli udało by się zatrzymać Mroczkowskiego jako dyrektora sportowego myślę, że mogło by coś z tego wyjść (obaj się dobrze znają z kadry Beenhakkera.). Do Ojrzyńśkiego nie mam za bardzo przekonania. On preferuje piłkarzy żołnierzy wytrzymałych psychicznie a u nas młode chłopaki mogli by się szybko spalić i nie ogarnąć jego rozkazów :D
@JK660: Kaczmarek? Niee.... jeden nam starczy :D Kurde, nie wiem czy Radek zostanie jak sposób rozstania budzi wątpliwości (jak to Cacek...). A szkoda by było bo to jednak Widzewiak pełną gębą jest.
@czlapka: Raymond Domenech jest w Polsce? Przypadek? Nie sądze :P a na poważnie będzie bardzo szkoda jeśli odejdzie całkowicie z klubu. Na młodzieży się zna jak mało kto szkoda, że nie miał odpowiednik środków żeby skompletować w miarę rozsądną drużynę. Dziwne w sumie jest że nie został od razu zwolniony tylko zawieszony?
@czlapka: Śmiesznie będzie jak Pawlak poprowadzi w tym jednym meczu drużynę i nagle zaskoczy i wygrają :D Cacek dojdzie do wniosku, że na uj szukać doświadczonego trenera jak mamy pod nosem takiego kozaka, że w 1 meczu wygrywa na pyr arenie i zakontraktują go na 1 trenera na kilka sezonów. LOL. Ale pewnie będzie do tyłu mimo że Lech zdziesionowany kontuzjami :D
@czlapka: @JK660: Chciałoby wam się dalej pracować z Cackami za mierne pieniądze czy wolelibyście pójść do Zagłębia Lubin i być pierwszym trenerem dostając przy okazji kupe szmalu? Tam trenera jeszcze nie znaleziono a on był poważnym kandydatem (tyle, że odmówił). Ja na jego miejscu bym zbierał manatki gdyby tylko pojawiła się oferta.
@JK660: @czlapka: @jarqos: Szkoda Mroczka bo na pewno Widzew ma w sercu, ma nosa do zawodników ale ten związek zaczął się powoli wypalać. Jeśli rzeczywiście nie miał już pomysłów na poprawę to może lepiej że już nie będzie trenował. Szkoda że odchodzi w taki sposób (pewnie go Cacek za ładnie nie potraktował zakulisowo). Obym się mylił, ale nie wiem czy ktoś sensowny podejmie się prowadzenia Widzewa. Sytuacja jest beznadziejna.