Wpis z mikrobloga

Czy naprawdę ktoś myślał, że po TVPiSCodzienny powiedziałem ostatnie słowo?

No co wy :)

Prywata z ostatnich tygodni: Byłem dosyć zajęty. Dlatego nie publikowałem (o Formule 1) tyle, ile chciałem. Koniec maja i cały czerwiec to czas sesji. Potem mała mobilizacja, ale głównie odpoczynek. Dlaczego? Drugą połowę lipca spędzam na piaskach polskiej plaży. Ale od sierpnia dostaję dużo wolnego czasu i zamierzam się solidnie ruszyć.

Planuję zacząć nowy projekt, a dokładniej prowadzenie osobistego bloga na temat polityki, mediów, społeczeństwa etc. Poprowadzę go w sposób jak najbardziej ciekawy i obiektywny, tak jak to było z TVPiSCodzienny. Postaram się w tych artykułach masakrować, edukować, przedstawiać pewne informacje i różne punkty widzenia.

Będę też obok przedstawiania faktów prezentował przy okazji własny punkt widzenia na pewne sprawy (ofc robiąc niezbędny podział na treść artykułu i własne zdanie). Mam nadzieję, że was to zainteresuje, gdyż osobiście czuje, że mam na wiele tematów coś ciekawego do przekazania: a wyrażać to w piśmie lubię i umię.

Czasami też będzie coś o TVPiS, ale w innym stylu. O mediach, jak i o innych tematykach powstaną przede wszystkim dłuższe i krótsze wpisy w formie artykułów (lub też krotki komentarz na temat danego wydarzenia).

Nakreśliłem ogólny obraz, jak to będzie wyglądać. Wszystko wyjdzie w praniu. Na pewno utworzę tag autorski, jak już dojdzie do realizacji tego pomysłu. A na zdjęciu mój nowy avek. Trzymajcie się ciepło. Miłego wieczora, albo dnia (w zależności, kiedy to czytacie). Nie taguje nic, bo to tylko taka zapowiedź. PS. Ciekawe, ile osób to przeczyta :3 ?
Pobierz jaxonxst - Czy naprawdę ktoś myślał, że po TVPiSCodzienny powiedziałem ostatnie słowo...
źródło: comment_1626201009ZraAJpd3MWckL1I4xajPFn.jpg
  • 10
@Pociongowy, @adzik7, @gromota, @Podajemaslo, @x_Pyza_x, @nirvikalpasamadhi, @chiruchiru, @Buttdozer69, @gumiorek @Armo11 Miało być wkrótce, wyszło trochę słabo. Najmocniej przepraszam za opóźnieniem. Ale zapewniam, że start jest bliżej niż dalej. Po prostu nadal nie wiem, jak chcę ostatecznie ten blog zaangażować w poszczególne tematyki. Myślę o blogu takim bardziej prywatnym, który by jednak (z mojego pkt widzenia) starałby się w ciekawy sposób tematy polityczne, medialne, socjologiczne
Pobierz jaxonxst - @Pociongowy, @adzik7, @gromota, @Podajemaslo, @xPyzax, @nirvikalpasamadhi,...
źródło: comment_1631478280nW0elAr89Uy0ARghXSMiYA.jpg