Wpis z mikrobloga

Ulana keto-dieta 8!
#kieleckiulaniec wytrzeźwiał, tak że wstawia nowy wysryw, tylko z tych zbitków, których jeszcze nie wykorzystał. A co żarte?
Dziś pokazane śniadanie:
- Boczek wędzony, plastry 100 gramów - przypiekany na patelni palnikiem XD
- Jamon serrano - paczka 80 gramów
- Do tego "cebulka, serek, śmietanka". Ten ser to tapas de queso - nie mam powodów by nie sądzić, że nie #!$%@?ł całego opakowania, czyli trzech kawałków (150 gramów) - to już 682,5 kalorii. Do tego śmietanka (60g 30%?) i cebulka.
"Takie opcje mi pasują. Szkoda, że nie chudnę."
#bebzunlogic kolejny raz zamknęło licznik - 1384 kalorie* wjechały, 71% tłuszczów, 3 węgli, 26 białka, ale on się dziwi że nie chudnie. A to jest dopiero śniadanie - na tym nie zakończył, po prostu reszty wpiermandalania nie pokazał.

*Tu mała uwaga - w appce nie znalazłem tego konkretnego sera. Ale znalazłem na necie, że ma 455 kalorii w 100 gramach. Więc zastąpiłem to serem kozim, który ma 452 kalorie/100 gramów. Różnica znikoma, ale wyjaśnić warto.
#mocnyvlog
  • 7
  • Odpowiedz
@PatoPaczacz: to było dopiero śniadanie. Dzień kończy z co najmniej 4k kalorii xDDD

Potem szok, miliony pytań, czemu ja nie chudne xDD
Chomiczur nawet jak przy 70-80kg jadł pod korek to pewnie wiecej jak 2.5k nie przekroczył bo nie dałby rady tyle zjeść.

Zemsta Chomiczura xDDD
  • Odpowiedz
a mówiłam, że Chomiczur okaże się jeszcze złotą postacią miedziano górskiego uniwersum. Tak odwalił tą dietą, że przybił wszystkie druszlaki razem wzięte. <3
  • Odpowiedz