Wpis z mikrobloga

Mireczki, właśnie dostałem info od „pani prezes” o obniżce wynagrodzenia o 1000 zł oraz informacją, że wypłaty mogą nie być w terminie (i tak od roku nie były. W ostatnim miesiącu dostaliśmy wszyscy dopiero 26 czerwca). Spier*alać z tego k*rwidołka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

PS jestem jedyną osobą w firmie, która ma pojęcie o IT, grafice i e-commmerce. Ogarniałem wszystko od sprzedaży ebay i amazon, poprzez stronę www, e-sklep i grafikę w PS/Illustratorze, kończąc na dokumentach w Excelu. Nikt inny w firmie żadnej z tych rzeczy nie potrafi. ¯_(ツ)_/¯

PPS Firma wisi mi jeszcze ok. 10 tys. zaległego wynagrodzenia i obawiam się, że tego nie odzyskam (,)

#pracbaza #firma #praca #firmakrzak
  • 54
@steemm: A kto ogarnie jak nikt nie potrafi tego w tej firmie? Nie zatrudnią nikogo bo po 1. Nie stać ich na wypłaty dla aktualnych pracowników, a co dopiero dla nowych i 2. Już opinie w mieście mają średnia i ludzie nie chcą przychodzić tam do pracy (szukali na dwa stanowiska od roku i nikt się nie zdecydował po rozmowach kwalifikacyjnych)
@steemm: To taka firma gdzie człowiek odpowiedzialny za kontakt z klientami nie odbiera od nich telefonów (bo nie lubi rozmawiać przez telefon) i nie odpisuje na mejle. A wyliczenie marży na produktach to dla niego wyższa matematyka. Więc tak, sami nic tam nie ogarną.
@szrono czekaj, #!$%@? Ci 1000pln plus 10tys i pytasz wykopków czy #!$%@? z tej firmy? Chyba nie ma dla Ciebie pomocy.

A i ps. Tak zostań w tej firmie będzie dobrze.